46812 Bedřichov 312

ApartmányUbytování pro: 21 osob Restaurace: Ne
Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Apartmány Bedřichov - popis:

Ceny od 220,- Kč/os./noc - Volno a SLEVY po 19.10. dále !! Celoroční provoz. 4 pěkné apartmány pro 2 - 8 osob, každý s veškerým přísluš. (i kuchyňskou linkou, koupelnou,WC, TV, 2 apartmány i s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, 1 s krbem) na krásném místě, 100 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených turistických a cykloturistických tras (v zimě 500 metrů od lyžařských vleků a 100 metrů od začátku značených běžkařských tras). 4 apartmány, 2 apartmány i s oddělenou ložnicí (jeden se 2 oddělenými neprůchozími ložnicemi -3+3 lůžka- a obývacím pokojem -dvojlůžko-, a jeden s 1 ložnicí -dvojlůžko a jednolůžko- a obýv. pokojem -dvojůžko-). 2 menší apartmány pro 2-4 osoby mají lůžka v obytné místnosti. Wi-Fi internet i v apartmánech zdarma. U objektu parkoviště zdarma. Velká zahrada (3.000 m2), ideální rovněž pro děti. K dispozici zahradní nábytek, venkovní gril, ohniště. Na zahradě houpačky, skluzavky a prolézačky pro děti. Malý bazén. Zahradou nám protéká malý potůček.
Nejbližší restaurace 50 metrů.
Náš e-mail pro rezervaci: info(at)appartements-bedrichov.com
Fotografie apartmánů na naší internet. stránce: www.appartements-bedrichov.com

3 km od nás je malá zoo s velbloudem, klokanem a malou pumou, a koňmi, je možná i jízda na saních nebo kočáře za koňmi.

Apartmány jsou pěkné, nově zařízené, každý má vlastní zařízenou kuchyňskou linku, TV, koupelnu, a toaletu. Wi-Fi internet i v apartmánech zdarma. Všechny kuchyňské linky jsou zařízeny mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím. Ve velkém apartmánu č. 1 je i el. sporák s pečící troubou.

Vybavení:

Máme 4 apartmány různých velikostí, od menších pro 2-4 osoby po velký pro 7 osob.

Jednotlivé apartmány jsou pěkně a moderně zařízeny, každý má vlastní zařízenou kuchyňskou linku, TV, koupelnu (2x s rohovou vanou), a toaletu. Všechny kuchyňské linky jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, příp. el. sporákem s pečící troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, a nádobím.

Vytápění ústřední elektrické s regulací v každém apartmánu.

1. Pro větší počet osob je nejvhodnější velký apartmán č. 1 se 3 místnostmi na spaní (ca. 90 m2, až pro 7 osob, s vlastním venkovním vchodem a terasou, se 2 ložnicemi a obývacím pokojem s krbem, kuchyň. linkou).

2. Pro 5 osob je vhodný apartmán č. 4 se 2 místnostmi na spaní (s vlastním venkovním vchodem, má 1x ložnici a 1x obývací pokoj, kuchyň. linku, v koupelně s rohovou vanou).

3. Pro 2-4 osoby jsou nejvhodnější velmi pěkné apartmán č. 2 (kompletně vybavený i s kuchyň. linkou, TV se satelitem, v koupelnou) nebo podobný apartmán č. 3 (s rohovou vanou).

Fotografie jednotlivých apartmánů naleznete prosím na naší internetové stránce:
www.appartements-bedrichov.com

Stravování:

Každá kuchyňská linka je zařízena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím. Ve velkém apartmánu č.1 je i el. sporák se 4 plotýnkami a pečící troubou. Obchody s potravinami rovněž v místě.
Nejbližší restaurace 50 metrů.

Okolí:

Středisko Bedřichov:
Středisko Bedřichov je turistickým centrem chráněné krajinné oblasti Jizerských hor a leží v jejich centrální části.
Nabízí výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty.

V místě jsou obchody, restaurace, potraviny, tenisové kurty, bobová dráha, lanový park, bowlingové dráhy, bowlingové dráhy, lyžařské vleky, půjčovny a servis lyží, lyžařské školy, diskotéka. V Liberci, 7km, se nachází velký krytý aquapark se zábavním centrem, dále zoologická a botanická zahrada atd.. Autobusové spojení. V okolí hrady a zámky, bývalé sklářské hutě, rozhledny.
3 km od nás je malá zoo s velbloudem, klokanem a malou pumou, a koňmi, je možná i jízda na saních nebo kočáře za koňmi.

Možnost pěkných výletů, bývalé sklářské hutě, rozhledny, projížďky na koni, v kočáře, přehrada Černá Nisa, Jablonecká přehrada. Výborné podmínky pro cykloturistiku.
V Liberci, 7 km, se nachází největší Aquapark v Čechách, zoologická a botanická zahrada.
Krásné prostředí Jizerských hor, Bedřichov leží v jejich centrální části jako ideální východisko pro výlety.

Ceník:

Ceny:    
mimosezónní:   od 220 Kč/os./noc
sezónní:   od 260 Kč/os./noc
zimní sezóna:   od 290,- Kč/oc./noc

-  vždy v závislosti na zvoleném apartmánu, konkrétním termínu, počtu osob a délce pobytu.

Ceny od 220,- Kč/os./noc - Volno a SLEVY po 19.10. dále !! Celoroční provoz. Cena podle počtu osob, apartmánu, sezóny a délky pobytu. Máme stále dobré nabídky, optejte se prosím na cenu.
Silvestrovské ceny na dotaz.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Apartmány Bedřichov:

Všechny položky jsou povinné.
Apartmány Bedřichov na mapě