Velká Morava 79, 561 69

HotelUbytování pro: 175 osob Restaurace: Ano
Hotel Prometheus Hotel Prometheus Hotel Prometheus Hotel Prometheus
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Prometheus - popis:

Hotel Prometheus nabízí svým hostům pohodlí a komfort ve stylově zařízených pokojích a disponuje pro 175 míst ve 2 - 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které je rozděleno ve třech kategoriích – standard, standard plus a apartmán. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV. Apartmán má navíc zařízenou kuchyň s ložnicí. Našim hostům jsou k dispozici většinou dvoulůžkové pokoje s vlastním WC, sprchovým koutem a TV se satelitním přijímačem. Připraveny jsou i apartmány, ideální pro pobyt rodin s dětmi s vlastním kuchyňským koutem a sociálním zařízením. V prostorech hotelu Vám nabídneme školení, semináře, kongresy v uzavřené konferenční místnosti (40 míst) s projektorem a nebo v prostorech recepce (30míst) s využitím plazmových TV, DVD a videa.


Vybavení pokojů  • Televizor


  • Satelit


  • Koupelna se sprchovým koutem


  • WCStravování


Navštivte naši stylovou restauraci s kapacitou 120 míst a ochutnejte speciality našich šéfkuchařů, kterou zpříjemňuje výhled do údolí řeky Moravy a panorama na Kralický Sněžník. Nabídka našeho jídelního lístku jistě uspokojí i ty největší gurmány. Každý týden pro Vás sestavujeme polední menu, které šetří Vaši peněženku i čas.


Sportovní možnosti


Můžete si zapůjčit horská kola. Vždyť přírodní bohatství, které zdejší kraj skýtá, je jednou velkou pozvánkou na jakoukoli turistickou či cyklistickou stezku.


Ceník


http://www.prometheusresort.cz/1272/ceniky/

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Prometheus:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Prometheus na mapě