Zámecká 302, 747 41 Hradec nad Moravici

HotelUbytování pro: 93 osob Restaurace: Ano
Hotel Sonáta Hotel Sonáta Hotel Sonáta Hotel Sonáta Hotel Sonáta Hotel Sonáta Hotel Sonáta Hotel Sonáta Hotel Sonáta Hotel Sonáta Hotel Sonáta
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Sonáta - popis:

Hotel Sonáta ** se nachází v malebném městečku Hradec nad Moravicí v těsné blízkosti zdejšího zámku, který je již řadu let považován za jeden z nejpohádkovějších zámku v České republice.
Je tedy často vyhledáván návštěvníky, kteří chtějí poznat krásy hradeckého zámku a jeho rozsáhlého parku.

Hotel Sonáta ** je zapojen do sítě seminárních hotelů. Salónek umožňuje školení pro cca 20 účastníků. Prostory hotelu jsou pokryty bezdrátovým připojením k internetu – WIFI.

Vybavení:

V hotelu se nachází 32 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány.
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. U většiny pokojů je možné rozšířit kapacitu o přistýlku nebo dětskou postýlku. Některé pokoje nabízí překrásný výhled až na Praděd.

Apartmány:
Nově rekonstruované apartmány jsou vybaveny luxusním nábytkem, sedací soupravou, plazmovou televizí, dvoupostelí, vlastním rekonstruovaným sociálním zařízením.

Dvoulůžkové pokoje:
Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem – skříně, konferenční stoly, křesílka – a barevným televizorem a vlastním rekonstruovaným sociálním zařízením.
Postele jsou mobilní a umožňují manželské i oddělené rozložení. Pokoje jsou tedy vhodné jak pro manželské páry, tak i pro účastníky školení.

Stravování:

Součástí hotelu Sonáta je stylová restaurace, která nabízí pestrý výběr pokrmů mezinárodní i tradiční české a slezské kuchyně.

Okolí:

Hradec nad Moravicí leží 8 km od historického města Opava. Okolí Hradce nad Moravicí je vhodné pro pěší turistiku, ale nabízí i zázemí pro cyklistiku. Blízko hotelu vede rozsáhlá síť cyklostezek, zasahujících až do Polska.

Ceník:

Apartmány:  
jeden host se snídaní:    1.450,- Kč
dva hosté se snídaní:    1.970,- Kč
přistýlka na apartmánu:     790,- Kč
příplatek za domácího mazlíčka:    100,-Kč

Dvoulůžkové pokoje:  
jeden host se snídaní / bez snídaně:     790,- Kč / 690,- Kč
dva hosté se snídaní / bez snídaně:     1.250,- Kč / 1 100,- Kč
přistýlka na pokoji:     390,- Kč
příplatek za domácího mazlíčka:     100,- Kč

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Sonáta:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Sonáta na mapě