Na hradbách 5, Hustopeče 693 01

HotelUbytování pro: 200 osob Restaurace: Ano
Hotel Rustikal
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Rustikal - popis:

Stylový rodinný hotel Rustikal můžete navštívit v obci Hustopeče, která se nachází ve vinařské oblasti Jižní Moravy nedaleko města Brna. Hotel byl vybudován v r.1996 nad původním sklepením Habánských sklepů, které pochází ze 16.století. V těchto historických prostorách najdete stylovou vinárnu a vinný sklep.

Pokoje jsou prostorné a útulné s vlastním soc. zařízením, TV a internetovým připojením.

Vaše vozy zaparkujete na hotelovém parkovišti za hlavní budovou hotelu, tak i na nově vybudovaných odstavných plochách v těsné blízkosti hotelu. V blízkosti hotelu je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén.

Mezi hlavní přednosti našeho hotelu patří bezpochyby klidné a útulné prostředí. Doufáme že se u nás budete cítit spokojeni na Vašich cestách či dovolené v našem malebném vinném kraji.

Skladba pokojů: 56 převážně 2lůžkových pokojů s možností přistýlek maximální kapacita (120 lůžek + 80 přistýlek) -- 200 osob

Turistika, sport a kultura :

Můžete zde využít sportovní halu, tenisové kurty, koupaliště, krytý bazén a saunu. Vodní sporty můžete provozovat na nedalekých Novomlýnských nádržích. Zajistíme Vám i vyjížďky na koních po okolí.

Cykloturisté se mohou projet po nových vinařských stezkách. Pro zájemce o pěší turistiku se v okolí nachází několik turistických tras a chráněných krajinných oblastí jako např. Pálava, Kamenný vrch atd. Může navštívit i Lednicko - Valtický areál se zámkem, skleníkem, překrásnou zahradou, parkem a romantickými stavbami.
Nejen k těmto památkám a zajímavostem jižní Moravy Vás na přání pohodlně zaveze hotelový mikrobus s kapacitou 9 míst včetně řidiče.

Ceník ubytování: http://www.rustikal.cz/index.php?page=ubytovani&lang=cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Rustikal:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Rustikal na mapě