Nitranská 1, Liberec, 460 12

HotelUbytování pro: 1000 osob Restaurace: Ano
Babylon Liberec Babylon Liberec Babylon Liberec Babylon Liberec Babylon Liberec Babylon Liberec Babylon Liberec Babylon Liberec
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Babylon Liberec - popis:

Centrum Babylon je největší krytý zábavní, společenský a hotelový komplex v České republice.

Součástí komplexu je i čtyřhvězdičkový HOTEL BABYLON s kapacitou přes 1000 lůžek.
Hotel Babylon nabízí ubytování ve 410 jednolůžkových, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, rodinných pokojích a apartmánech se dvěma ložnicemi, luxusním svatebním apartmánu, čtyřlůžkovém apartmánu King Royal a bezbariérovém pokoji. V pokojích je samozřejmě možnost přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným TV přijímačem se satelitními programy, minibarem, bezpečnostním trezorem a možností připojení na internet.

Vybavení:

Televizor
Satelit
Telefon
Internet
Koupelna se sprchovým koutem
Koupelna s vanou
WC
Fén
Klimatizace
Minibar
Trezor
Ložní prádlo v ceně

Stravování:

Cena ubytování zahrnuje bohatou snídani formou bufetu se švédskými stoly, dále hotel nabízí polopenzi nebo plnou penzi formou švédských stolů v restauraci LUNCH DINNER BUFFET.
Součástí CENTRA BABYLON je více než desítka různých restaurací, barů a společenských prostor, z nichž část je umístěna v klenutém sklepení.

Okolí:

V ceně je neomezený pobyt v AQUPARKU, LUNAPARKU, MUZEU ZÁBAVNÉHO POZNÁVÁNÍ po celou dobu pobytu. Ranní koupání v AQUAPARKU je možno již od 8.00 do 9.00 hodin.
V ceně je i dopolední bowling.
Nabízíme relaxaci ve smyslném WELLNESS CENTRU ve stylu antických lázní, kde si můžete dosyta užít různých procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. Je v něm k dispozici na dvacet různých procedur - sauny, aromaterapie, relaxační klidové prostory k odpočinku, hamam, solární louka, solný důl i malé fitness.
Hlavními výhodami jsou výjimečně stylové prostředí a architektonicky zajímavé okolí.
Ubytovací zařízení leží přímo ve městě.

Kongresový komplex, firemní akce
CENTRUM BABYLON disponuje největším mimopražským hotelem a krytým kongresovým komplexem v České republice. Jedná se o ideální místo pro konání podnikových mítinků, teambuildingových akcí a velkých několikadenních kongresů.

Ceník:

http:  //www.centrumbabylon.cz/cs/babylon/ceniky/hotel-babylon/
http:  //centrumbabylon.cz/cs/hotel/akcni-nabidky/
http:  //centrumbabylon.cz/cs/wellness/wellness-centrum/

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Babylon Liberec:

Všechny položky jsou povinné.
Babylon Liberec na mapě