Lipová-lázně 505, Lipová-lázně, 790 61

PenzionUbytování pro: 50 osob Restaurace: Ne
Penzion Chiranka Penzion Chiranka Penzion Chiranka Penzion Chiranka
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion Chiranka - popis:

Ubytování: kapacita 50 lůžek. Pokoje a apartmány s kapacitou 2 – 7 lůžek, na každém pokoji umyvadlo, úložné prostory, společné sprchy a WC Muži, společné sprchy a WC ženy, apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV. Jídelna s kapacitou 45 osob, LCD TV/DVD přehrávač, dětský koutek, využití jako společenská místnost, místnost pro výuku, program v případě špatného počasí. Penzion má vlastní oplocenou zahradu.


Vybavení pokojů
  • Dětská postýlka k dispoziciStravovací služby


Stravování je zajištěno přímo v penzionu, vlastní kuchyně. Pro školy a skupinové rekreace zajišťujeme stravování až 5x denně, pitný režim po celý den. Na přání jsme schopni přivézt stravu a pití na určené místo.


Sportovní možnosti


Vnitřní vybavení: fotbálek, ping – pong, sauna. Dále hřiště na míčové hry, sportovní náčiní k zapůjčení, dětské hřiště, pískoviště, houpačky, petanque, kuželky, venkovní bazén, parkování kol v areálu, opravna kol, kola k zapůjčení. Zimní pobyty: široké možnosti lyžování v nejbližším okolí (sjezdovka Miroslav, Lyžařské vleky Lázeňský Vrch, Ramzová, Petříkov), lyže Vám zdarma převezeme naším transportérem. Kluziště Jeseník. Letní bobová dráha na Ramzové, relaxcentrum Domašov, Adrenalin – park v České Vsi, lázně ve Velkých Losinách - termální bazén, lázně v okolí.


Ceník


http://www.chatachiranka.cz/cz/cenik


Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion Chiranka:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion Chiranka na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Penzion Chiranka.

Penzion Chiranka zařazen v kategoriích:

Lyžování  .