Malá Skála 34, 468 31, Český ráj

ApartmányUbytování pro: 16 osob Restaurace: Ne
Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk - popis:

Nabízíme k ubytování tři objekty bez přítomnosti majitele, umístěné v klidné části obce Malá Skála, turistický region Český ráj. Ubytování Malá Skála - nabízí " Dům se dvěma apartmány I. ", " Dům se dvěma apartmány II. ", " Domek " . Všechna objekty jsou určeny k celoroční rekreaci, s možností parkování přímo u domu, posezením na zahradě, grilováním.

Vybavení:

Dům s apartmány

A „ a „ B „ je možné využít i jako jeden objekt – chalupa – pro 10 osob. 2 x obytná místnost s kuchyňským koutem, 4 x ložnice, 2 x koupelna s WC, 2 x WC.
Apartmán A (2 – 5 osob)
Přízemí - obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), koupelna s WC.
Apartmán B (2 – 5 osob)
Přízemí – obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna a vchod na venkovní terasu. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), vchod na balkón, koupelna s WC. Posezení na zahradě pro oba apartmány, možnost úschovy kol. Parkování přímo u domu.

Domek.
Se nachází v blízkosti domu majitele, kapacita 6 lůžek. Obytná místnost s kuchyňským koutem, možnost spaní pro dvě osoby, koupelna s WC, v patře ložnice 4 lůžka. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyň. koutem ( lednice, rychlovar. konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí ), kachlová kamna, sezení, eventuálně spaní pro dvě osoby. V předsíni je koupelna s WC. V horním patře je ložnice – 4 lůžka. Možnost posezení před domkem, grilování.

Stravování:

Vlastní nebo v blízkém okolí.

Okolí:

Okolí Malé Skály je ideální jak pro pěší turistiku ( zříceniny – Vranov, Frýdčtejn, Potštejn, Zbiroh, skalní města – Chléviště, Drábovna, Klokočské skály, Suché skály atd. ), tak i pro cykloturistiku – cyklobusy.
Za nepříznivého počasí možnost pronájmu víceúčelové haly přímo v Malé Skále.
V zimě lze využít nedalekých svahů a vleků – Turnov 10km (umělé zasněžování), Kozákov, Zásada 15km, Ještěd 20km, Bedřichov 25km, Harrachov 40km.
V Liberci je možné navštívit Babylon – centrum zábavy pro děti, ZOO, či botanickou zahradu.
V Malé Skále je k dispozici vlak, autobus, pošta, restaurace, bowling.
Žlutá plovárna (vzdálenost 100m od ubytování) zajišťuje lanové centrum, rafting, horolezectví, půjčovna kol a lodí

Ceník:

Cena:   200 - 350,-Kč / den / os (podle počtu ubytovaných osob a sezóny).

Letní prázdniny - pouze týdenní pobyty SO-SO.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk:

Všechny položky jsou povinné.
Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk.

Chalupa-Apartmány Tunka Zdeněk zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Horolezectví  ,   Hrady-Zámky  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  ,   ZOO  .