Mříč 138, Křemže 382 03

ChataUbytování pro: 9 osob Restaurace: Ne
Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova - popis:

Nově postavená Chata Sýkorka, se čtyřmi ložnicemi, se nachází v klidném a příjemném prostředí v Křemži u Českého Krumlova. Jsou zde velmi dobré podmínky pro dostatečné soukromí i odpočinek. Vhodná pro rodiny s dětmi i pro skupiny přátel. V celé chatě Wi-Fi. Poloha vhodná pro pěší i cyklo - turistiku. Na své si přijdou i milovníci houbaření a rybaření.

Kapacita 9 osob: v 1. patře: 3x ložnice, z toho 2 ložnice 2x manželské lůžko + 1x samostatné lůžko, 1 ložnice 1x manželské lůžko a dětská herna/koutek s 1x lůžkem. Možnost zapůjčení cestovní postýlky. Nočníky, dětská jídelní židlička a stupátka k umyvadlům jsou k dispozici.

Vybavení:

Chata je vybavena otevřeným kuchyňským koutem s lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou na nádobí, pákovým kávovarem a vinotékou. Jídelní kout je propojen s kuchyní i obývacím pokojem, ve kterém je sedací souprava, barevný televizor a rodinný fotbálek (teleskopický). Dále se v této společné místnosti nachází krb. V přízemí je wellness místnost s velkou vířivou vanou/bazénem, sprchovým koutem, samostatným WC a samostatnou místností s infasaunou. V chatě je možné se připojit na Wi-Fi internet.
V prvním patře jsou 3 ložnice, dětský koutek, samostatné WC, koupelna s dvojumyvadlem, vanou, sprchovým koutem a další toaletou. Nočníky, dětská WC prkénka, dětská jídelní židlička a stupátka k umyvadlům jsou k dispozici. Součástí chaty je i uzamykatelná kolárna, dále krytá venkovní terasa s posezením, zahrada s dětským hřištěm, trampolínou, houpačkami a pískovištěm, venkovní pingpongový stůl, zahradní posezení u ohniště a dětský zahradní domeček s možností přespání. V objektu je pitná voda ze studny. Pochází z vrtu. Laboratoř jí ohodnotila jako pitnou. I přesto voda obsahuje trochu větší množství železa, než v některých oblastech naší republiky. Tento prvek může některým jedincům, kteří nejsou zvyklí, způsobit krátkodobé zažívací potíže. Pro tyto doporučujeme využívat balenou vodu.

Parkování možné u chaty s kapacitou cca 4 osobní automobily.

Stravování:

Stravování vlastní. Možnost objednání pizzy s dovozem.
V okolí jsou obchody a restaurace: Křemže 2km, Holubov 1km.

Okolí:

Výlety po okolí: Kleť 5km, Dívčí Kámen 5km, vrchol Kluk 5km, Holašovice 11km, Český Krumlov 14km, České Budějovice 16km, Hluboká nad Vltavou 24km ( zámek + ZOO), Lipno nad Vltavou 52km.
U chaty je soukromý rybník. Po domluvě možnost sportovního rybolovu.

Ceník:

Hlavní sezóna
prázdniny léto:   25.000,- Kč / týden /objekt  _ červenec, srpen
léto:   17.000,- Kč / týden /objekt  _ červen, září

Vedlejší sezóna:   15.000,- Kč / týden /objekt _ duben, květen, říjen, listopad

Prodloužený víkend *:   9.000,- Kč  … 4 dny / 3 noci /objekt , nástup ve čtvrtek v. 17hod. a odjezd v neděli do 15hod.
Víkend *:   7.000,- Kč  … 3 dny /2 noci /objekt , nástup v pátek v. 17hod. a odjezd v neděli do 15hod.

*Prodloužený víkend a víkend je možný pouze mimo hlavní sezóny (letní/zimní). V termínech hlavních sezón pouze po předchozí domluvě.

Sezóny:
•léto – 30.6.-2.9.
•zima 2.1.-15.3., vánoce a silvestr, velikonoce

•mimosezóna: ostatní termíny

Cena zahrnuje:
•LETNÍ A VEDLEJŠÍ SEZÓNA – lůžkoviny, vodné a stočné, dřevo do krbu, sauna, vířivá vana, mycí prostředky.
•ZIMNÍ SEZÓNA – lůžkoviny, vodné a stočné, dřevo do krbu, sauna, vířivá vana, mycí prostředky.

Cena nezahrnuje:
•Vratná kauce 5.000,- Kč, která se po ukončení pobytu hostům vrací, případně je z ní odečtena úhrada za odběr elektřiny. Dále je z této kauce hrazeno případné poškození objektu a jeho vybavení.
•Rekreační poplatek … 10 Kč/ osoba starší 18let / noc

Délka pronájmu
Chata se v hlavní sezóně (červen, červenec, srpen, září, prosinec, leden, únor, březen) pronajímá vždy na celý týden (od soboty do soboty). Ve vedlejší sezóně je možné po domluvě pronájem na kratší dobu než jeden týden. Nástup k ubytování je vždy v sobotu od 15.00 hod. Ukončení pobytu je také v sobotu a to do 10.00 hod.
Pronájem na dva a více týdnů bude s 10% slevou z částky za pronájem chaty.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova:

Všechny položky jsou povinné.
Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova.

Wellness chata Sýkorka u Českého Krumlova zařazen v kategoriích:

Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Hrady-Zámky  ,   Kultura a památky  ,   Luxusní ubytování  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Romantika  ,   Rybolov  ,   Turistika  ,   Wellness pobyty  ,   ZOO  .