Farní 649, Šluknov, 407 77, okres Děčín

HotelUbytování pro: 23 osob Restaurace: Ano
Hotel Erlec Hotel Erlec Hotel Erlec Hotel Erlec
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Erlec - popis:

Na dovolenou za hubičku do skryté perly Šluknovského Výběžku.
Využijte našich zavádějících cen, nově otevřeného hotýlku ve Šluknově, nedaleko Českosaského Švýcarska a objevujte jeho krásy. Zůstanete tak doma a přeci můžete s klidem vidět 3 různé státy během jednoho dne. Německo a Polsko jsou totiž co by kamenem tady dohodil.

Vybavení:

Internet
Koupelna se sprchou
Počítač k zapůjčení
Satelit
Televizor
WC na pokoji

Stravování:

V přízemí hotelu naleznete restauraci Steakhouse. Snídaně, obědy a večeře výběrem z jídelního lístku. Snídaně se podávají formou švédského stolu. Hovězí masíčko z místní eko-farmy. Dále nabízíme i minutky, hotová jídla, moučníky, zmrzlinu atd. Venkovní posezení s ohništěm s možností grilování. Okolní restaurace s typicky českou kuchyní.

Okolí:

Možností je tu nespočetně, mimo jiné si na své příjdou i vášniví houbaři, nebo i milovníci lesních turistických stezek na kole, či jen po svých, nebo třeba na koni. Zaplavat se dá i v lesním rybníku, nebo pro náročné v nedalekých lázních na německé straně se vším všudy. V Korse-Therme cca 10 km si budete užívat vody, pohodlí a odpočinku. Vychutnejte si ráj koupelí a saun v lázenském zařízení zasazeném do krásné přírody a využijte pestrou nabídku komfortních služeb.

Ceník:

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Erlec:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Erlec na mapě