Srbsko 32, 267 18

HotelUbytování pro: 14 osob Restaurace: Ano
Hotel U Berounky Hotel U Berounky Hotel U Berounky Hotel U Berounky
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel U Berounky - popis:

Hotel U Berounky je rodinný hotel s domácí atmosférou, který se nachází v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Český kras v obci Srbsko nedaleko hradu Karlštejn.

Ubytovací kapacitu našeho hotelu tvoří 5 dvojlůžkových pokojů a 2 dvojlůžkové pokoje s přistýlkou. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a televizním přijímačem. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici dětskou postýlku. V areálu je uzavřené parkoviště pro automobily a hotelových hostům se postaráme o úschovu jejich kol.

Vybavení:

Sprchový kout
WC
Dětská postýlka k dispozici
Televizor
Wifi

Stravování:

Svoji pohostinnost nabízí restaurace a salónek s 65 místy. Letní terasa má 100 míst s krásným výhledem na řeku Berounku a okolní zalesněné stráně. Nabízíme salónek s kapacitou 40 míst pro pořádání firemních školení a seminářů. Také umíme rauty při pořádání různých firemních večírků a svatebních hostin. Při svatební hostině jsme schopni zajistit květinovou výzdobu, hudbu, svatební dort, cukroví atd.. Součástí rautu může také být grilování na letní terase.

Okolí:

Pro milovníky golfu je zde možnost využití 18 jamkového hřiště na Karlštejně 4 km. Zajistíme také půjčení lodí (řeka je v těchto místech vhodná i pro začátečníky) a kol (v okolí je mnoho cykloturistických tras a 3 koupaliště z toho nově otevřený Aquapark Beroun.

Ceník:

www.hoteluberounky.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel U Berounky:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel U Berounky na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Hotel U Berounky.

Hotel U Berounky zařazen v kategoriích:

Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Hrady-Zámky  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Romantika  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .