Velká Úpa 222, 542 22 Pec pod Sněžkou

PenzionUbytování pro: 0 osob Restaurace: Ano
Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých Penzion u Veselých
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion u Veselých - popis:

Nově zrekonstruovaný stylový rodinný Penzion u Veselých s nádherným výhledem i domácí kuchyní v klidné části Pece pod Sněžkou, který se nachází v části Velká Úpa přímo proti dolní stanici lanovky na Portášky.

Vybavení:

V penzionu je 14 velkých pokojů, převážná část je dvoulůžkových, vybavených vlastním sociálním zařízením. Pro hosty je připravena stylová jídelna s barem, k dispozici jsou klasické nápoje i archivní vína. K posezení s přáteli máme klubovnu s kulečníkem, stolním tenisem, pro malé děti je zde dětský koutek. Pro Vaši pohodu slouží wellness centrum se saunou, vířivkou a fitness.

Stravování:

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, večer pak tradiční česká kuchyně v zimě s možností výběru jídel včetně polévky doplněných moučníkem či ovocem. Pobyt zpříjemní stylová jídelna s barem s nabídkou archivních vín, v zimním období i sauna.

Okolí:

Dolní stanice lanovky na Portášky je vzdálena pouhých 300m od penzionu. SkiPort Velká Úpa nabízí kromě sedačkové lanovky (délka 1456m) vlek Hofer (905m) a vlek Modřín (530m), technický sníh i noční lyžování, lyžařskou školu i školku pro nejmenší a dvě půjčovny lyžařského vybavení. Do Ski centra v Peci Vás za 4 minuty zadarmo dopraví skibus přímo k pokladně. Pro běžkaře se nabízí mnoho rozmanitých cílů na upravovaných tratích včetně Výrovky či Luční boudy.
V letním období nabízíme jak turistické výlety, tak jízdu na horských kolech po krkonošských stezkách.

Ceník:

1.4. - 24.11.2017 noc se snídaní:     Dospělí 490,- Kč       Děti do 10let  390,- Kč     Děti do 3 let 100,- Kč
1.4. - 24.11.2017 noc s polopenzí:   Dospělí 570,- Kč       Děti do 10let  470,- Kč     Děti do 3 let 100,- Kč

Polopenze v ceně
Wifi připojení zdarma
Kulečník zdarma
Stolní tennis zdarma
Trampolína zdarma

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion u Veselých:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion u Veselých na mapě