Štefánikova 89, Železný Brod, 468 22

HotelUbytování pro: 18 osob Restaurace: Ano
Hotel Starý Mlýn Hotel Starý Mlýn Hotel Starý Mlýn Hotel Starý Mlýn
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Starý Mlýn - popis:

Hotel - restaurant rodinného typu Vám nabízí ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích s vlastními koupelnami i WC, TV-SAT, Wi-Fi, zdarma vlastní uzavřené parkoviště, úschovna lyží, kol, apod., pro motocykly i garáž. Originální stylová restaurace ve skutečném mlýně, letní terasa nad potokem, společenská místnost s vybavením.

Vybavení:

Televizor
Satelit
Internet
Koupelna se sprchovým koutem
WC
Terasa
Ložní prádlo v ceně

Stravování:

Součástí hotelu je vyhlášená stylová restaurace s možností celodenního stravování. Zde Vám nabídneme příjemné posezení se širokým výběrem nápojů a jídel z naší výborné kuchyně. Pohodové chvíle strávíte i na letní terase, pod kterou protéká potok Žernovník. Atraktivní prostředí je vhodné pro konání různých společenských akcí slavnostní hostiny, rodinné oslavy, firemní a předváděcí akce, školení, zájezdy.

Okolí:

Město a jeho blízké okolí nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití - koupaliště s tobogánem, tenisové kurty, rafting, paragliding, rybaření, houbaření, horolezectví, turistika, cykloturistika, lyžování, snowboarding a mnoho dalších aktivit, zábavní centrum Babylon v Liberci, zoologická a botanická zahrada v Liberci.

Ceník:

http:  //www.hotel-starymlyn.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Starý Mlýn:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Starý Mlýn na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Hotel Starý Mlýn.

Hotel Starý Mlýn zařazen v kategoriích:

Turistika  .