Soušská 610, Desná III, Desná

Horský penzionUbytování pro: 68 osob Restaurace: Ano
Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši Chata na Souši
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Chata na Souši - popis:

Původní horská ubytovna s hostincem se nachází v hřebenové části jihovýchodních Jizerských hor poblíž přehrady Souš v nadmořské výšce 815 m. Z chaty je překrásný výhled na horu Jizeru a okolní lesy.

Díky umístění je dokonalým začátkem Vašich cyklistických, turistických i lyžařských aktivit (500 m Jizerská magistrála, 150 m Hřebenovka, 400 m Skiareál Černá Říčka).

Vybavení:

Nabízíme Vám ubytování ve 23 pokojích s celkovou kapacitou 68 lůžek.

Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Sociální zařízení je společné na patře. V objektu je k dispozici restaurace 55 míst a klubovna s krbem 38míst.
Jsme pro Vás připraveni zajistit a uspořádat různé akce jako například: svatby, promoce, recepce, školení, kurzy a další.

Restaurace s barem pro 55 osob a společenská místnost s 38 místy, TV, satelit, venkovní travnaté plochy, houpačky pro děti, pískoviště, venkovní posezení, ohniště, gril, šipky, stolní fotbal, stolní hry, knihy.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, polopenze, plná penze.
Možnost objednat si z jídel v restauraci.
Možnost objednat si obědový balíček s sebou.

Okolí:

Jizerská Magistrála, Hřebenovka, Protržená přehrada, hora Jizera, Tanvaldský Špičák, Chata Smědava, Obří sud, Lázně Libverda, Osada Jizerka, Vodní nádrž Souš, Ozubnicová trať Tanvald - Harrachov, vodní nádrž Josefův Důl, vodní Nádrž Mšeno, rozhledna Maják Járy Cimrmana, Muzeum Járy Cimrmana, Pohádková cesta Kořenov, rozhledna Štěpánka, vodopády na Černé Desné, Jizerská cesta, hora Bukovec, Rozhledna Smrk, Rozhledna na Čihadle, Muzeum Socialistických vozů, Muzeum výroby hraček, Riedlova vila, Rašeliniště Jizerky, Pytlácké kameny, Jelení stráň (Věžní skály), Černá jezírka, Harrachov, vodácký výlet - kanoe na řece Smědá, Jizerskohorské technické muzeum, A mnoho dalších krás CHKO Jizerské hory.

Ceník:

Dospělý:   437,- Kč/noc se snídaní
Dospělý:   552,- Kč/noc s polopenzí
Děti do 12 let:   291,- Kč/noc se snídaní
Děti do 12 let:   367,-Kč/noc s polopenzí

V ceně není zahrnuta pobytová taxa 15 kč/osoba/den

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Chata na Souši:

Všechny položky jsou povinné.
Chata na Souši na mapě