Nová Ves 93, Bartošovice v O. h., 517 63, okres Rychnov nad Kněžnou

ChataUbytování pro: 40 osob Restaurace: Ano
Chata Orlice Chata Orlice Chata Orlice Chata Orlice Chata Orlice Chata Orlice Chata Orlice Chata Orlice Chata Orlice
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Chata Orlice - popis:

Penzion se nachází v příjemném a zdravém prostředí uprostřed Orlických hor. Má celkovou kapacitu 36 lůžek a parkování je samozřejmostí přímo před penzionem.

Vybavení:

V objektu se nalézá 6 pokojů a 2 apartmány.
Hostům nabízíme celkem 36 lůžek v šesti pokojích a dvou apartmánech. Pokoje mají kapacitu od 3 do 5 míst, apartmány od 6 do 10 míst. Všechny pokoje i apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umývadlo a WC). Vybavení pokojů i apartmánů poskytuje dostatečné úložné prostory i pro dlouhodobé pobyty. Samozřejmostí je ložní prádlo a ručníky.

K příjemnému posezení a občerstvení slouží restaurace s krbem a v letním období venkovní posezení. Pro děti je připravena řada atrakcí - altánek, kolotoč, skluzavka, průlezky, trampolína, stůl na stolní tenis, dětské hřiště. Krytý venkovní bazén poskytuje skvělé koupání i za nepříznivého počasí, tenisový kurt přímo nabádá pro sportovní výkony a nakonec si můžete odpočinout v sauně, nebo využít relaxační masáže.

Stravování:

Snídaně formou bufetu
Večeře - hlavní jídlo + polévka

Okolí:

Chata svou polohou v lůnu Orlických hor - 840m n. m. - přímo vybízí k rodinné rekreaci. Oblíbené jsou také různé firemní akce, sportovní soustředění, oslavy, či svatby. Široká možnost sportovního vyžití je také v okolí chaty. V zimním období sjezdové lyžování (sjezdovky dlouhé 4-6 km) i běžecké tratě. Zastávka autobusu je přímo u chaty. Od jara do podzimu turistika, cykloturistika i blízký lanový park v Říčkách . Okolní silnice jsou vhodné také pro kolečkové lyže a in-line bruslení.

Vzdálenosti středisek od chaty:
Ski areál Říčky - 20 km Ski areál Deštné - 18 km 4 lyžařské vleky v okolí 2-8 km přechod do Polska 4 km autobusová zastávka přímo u chaty

Ceník:

http:  //www.chataorlice.cz/cenik-levne-ubytovani-orlicke-hory.html

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Chata Orlice:

Všechny položky jsou povinné.
Chata Orlice na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Chata Orlice.

Chata Orlice zařazen v kategoriích:

Relaxační pobyty  .