Bedřichov 1744, 468 12

PenzionUbytování pro: 28 osob Restaurace: Ano
Pension Rafael Pension Rafael Pension Rafael Pension Rafael Pension Rafael Pension Rafael Pension Rafael Pension Rafael Pension Rafael Pension Rafael Pension Rafael
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Pension Rafael - popis:

Pension Rafael se nachází v centru obce Bedřichov.K dispozici jsou tři apartmány a jeden apartmánový domek. Všechny apartmány mají samostatný vchod z terasy, zádveří s WC a sprchovým koutem, kuchyň s jídelním koutem a samostatnou ložnici. Všechny apartmány jsou vybaveny TV/SAT, lednicí, mikrovlnou troubou, plotýnkovým vařičem, varnou konvicí a vysoušečem obuvi.

K dispozici vyhřívaná lyžárna, úschovna kol. Za pensionem je velká zahrada, otevřené ohniště, pískoviště, stolní tenis, trampolína a houpačky pro děti. Parkování je přímo před pensionem.  

Poloha pensionu je výhodná jak pro sjezdové, tak i běžecké lyžování. Sjezdovka Malinovka je vzdálena cca 200 m a nástup na běžecké tratě je 100 m za pensionem. V dostupnosti jsou dva místní obchody (cca 200 m). V okolí se nachází řada restaurací. Místní koupaliště a tenisové kurty jsou vzdáleny cca 500 m.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Pension Rafael:

Všechny položky jsou povinné.
Pension Rafael na mapě