Bedřichov 299, 468 12, Jizerské hory

PenzionUbytování pro: 75 osob Restaurace: Ano
Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO Penzion UKO
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion UKO - popis:

Objekt penzionu UKO nabízí komfortní ubytování v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v obci Bedřichov. Penzion je umístěn v centru obce, v křižovatce tří cest Liberec-Jablonec-Josefodol.

Vybavení:

Penzion tvoří 3 samostatné sousedící objekty. Pokoje jsou vybaveny moderními dvoulůžky s nočními stolky, lampičkou a rádiem, šatní skříní, TV + SAT. Součástí každého pokoje je samostatná koupelna se sprchou a WC.

Parkoviště v těsné blízkosti objektu, možno parkovat v garáži, která je součástí objektu, lyřárna, společenská místnost vybavená krbem, TV + SAT, sauna se sprchou, ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou. Venku se nachází terasa se zahradním grilem a šachová terasa. Novinkou roku 2006 je venkovní bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem s možností zastřešení. Využití celého objektu je možné jak pro letní, tak i zimní rekreaci. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školící středisko pro české i zahraniční firmy nebo pro využití pro klubová sportovní soustředění.

Stravování:

Snídaně v ceně ubytování.
V přízemí každého objektu penzionu, Bedřichov, Jizerské hory, je kompletně vybavená kuchyňka.

Okolí:

Jizerské hory a pěší turistika
Do Jizerských hor můžete zavítat v kterémkoliv ročním období. Hustá síť značených turistických cest Vás provede množstvím přírodních zajímavostí jako jsou skály, bukové lesy, horské louky, rašeliniště, vodní nádrže, vodopády, historické i moderní rozhledny, horské vrcholy přesahující hranici 1000 m n.m. Občerstvení zajišťuje dostatek turistických chat a sezónních kiosků.
Po zpevněných turistických cestách se můžete vydat nejen pěšky, ale také s kočárkem, na kole nebo v zimě na běžkách. Některé trasy jsou vhodné nejen pro pěší turistiku, ale i pro vozíčkáře a na in-line bruslích.

V letním období se můžete během turistického výletu zastavit a odpočinout u některého z přírodních koupališť. Turistiku zpestří také návštěva muzeí a galerií, ve kterých se můžete seznámit s tradicí sklářství v Jizerských horách. Pro děti je krásným zážitkem návštěva zoologické anebo botanické zahrady.

Mimo zimní sezónu je pro turisty využitelná část Jizerské lyžařské magistrály se zpevněnými cestami. Tím se otevírá možnost návštěvy Jizerských hor vozíčkářům a rodinám s kočárky. Pro bezpečnost chodců byla oddělena jejich trasa od cyklistické, a tak vznikla Jizerská magistrála pro pěší turistiku, která je součástí projektu Nová Hřebenovka. Její trasa v Jizerských horách vede z Jizerky po hřebeni s výhledem na Ptačí kupy a Holubník přes Bedřichov až do Hrádku nad Nisou.

Zima: Ski areál Bedřichov v Jizerských horách
Nejbližší penzionu Uko (500 m) je ski areál - lyžařský areál Bedřichov, které se nachází v centrální části Jizerských hor v Bedřichově. Většina sjezdových tratí je vhodná pro rodiny s dětmi. Ski areál Bedřichov je vybaven systémem technického zasněžování a nočním osvětlením, takže můžete využít i noční lyžování.
Sjezdovky leží na severovýchodním svahu Vysokého hřebene, takže sníh zůstává na svazích do konce března. Nejznámějším svahem je Malinovka. Permanentní jízdenky jsou platné i v lyžařském areálu Severák.

Ceník:

Dospělá osoba / noc v Kč vč. DPH:    690,-
Dítě 2-6 let / noc v Kč vč. DPH  (50% sleva):    345,-
Dítě 6-12 let / noc v Kč vč. DPH (30% sleva):    483,-
Dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko a služby:    0,-

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion UKO:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion UKO na mapě