Benecko 160, 512 37, okres Semily

HotelUbytování pro: 100 osob Restaurace: Ano
Hotel Žalý Hotel Žalý Hotel Žalý Hotel Žalý Hotel Žalý Hotel Žalý Hotel Žalý Hotel Žalý
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Žalý - popis:

Hotel Žalý *** se nachází v Krkonoších v obci Benecko, téměř 1 000 m.n.m.

Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV+SAT, lednici. V hotelu je sauna, solarium, kulečník, masáže, půjčovna sportovních potřeb a horských kol, běžeckých lyží. Zdarma stolní tenis a fitcentrum, WiFi připojení v restauraci.
Pobyty vhodné pro všechny věkové kategorie, pro rodiny s dětmi, školy v přírodě.
Parkování u hotelu zdarma, v zimním období doporučujeme sněhové řetězy.

Vybavení:

Televizor
Satelit
Koupelna se sprchovým koutem
WC
Ložní prádlo v ceně
Chladnička

Stravování:

Snídaně formou švédského stolu, večeře servírované - v hlavní zimní sezóně od Vánoc do poloviny března hotelové talony ve výši 130,- Kč na os. a den, výběr z jídelního lístku.
Po zbytek roku zvýhodněné pobyty za cenu 390,- Kč na os. a den s polopenzí při pobytu delším než 1 noc ve dvou a více lůžkovém pokoji - večeře výběr z několika menu o 3 chodech.
Možnost dokoupení obědů, restaurace otevřená celý den.

Okolí:

Sportovní možnosti:

Vybavení hotelu - sauna s ochlazovacím bazénem, možnosti masáží, vybavené fitcentrum s posilovnou, vertikální turbosolarium s biotrubicemi, kulečník, šipky, stolní tenis (půjčovna sportovních potřeb: horská kola, běžecké lyže, boby, saně atd.). Zimní období - upravované běžecké tratě začínají před hotelem, sjezdové tratě uměle zasněžované různých délek jsou také v blízkosti, možnosti nočního lyžování, snowtubingu atd. Letní období- značené cyklostezky malebnou krajinou Krkonošského národního parku, vyjížďky na koních, pěší turistika, dětské hřiště(houpačky, prolézačky), tenisové kurty 300m,ohniště atd.

Okolí:

Nádherný panoramatický výhled, nejlepší volba pro ubytování na Benecku. Hotel leží v klidném prostředí u lesa, u hotelu velká louka, travnaté hřiště, pískoviště, dětské hřiště, ohniště.

Ceník:

http:  //www.hotelzaly.cz/

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Žalý:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Žalý na mapě