Benecko 176, 512 37 Benecko

PenzionUbytování pro: 30 osob Restaurace: Ne
Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR Pension MEJSNAR
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Pension MEJSNAR - popis:

Pension Mejsnar i Privat Mejsnar nabízejí celoroční ubytování v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš. Klidná obec na úbočí hory Žalý nabízí daleké výhledy, procházkové i cyklistické trasy, výchozí místo na horské túry po Krkonoších, v blízkosti jsou jízdárny s možností vyjížděk na koních do volné přírody, půjčovny kol, tenisové kurty, cyklistické autobusové linky vedoucí přes Benecko propojují celé Krkonoše. V zimním období ideální lyžařské podmínky od úplných začátečníků až po pokročilé zkušené lyžaře. Lyžařské vleky, půjčovny, lyžařské školy, restaurace, obchody vše v blízkosti ubytovacího zařízení.

Naše ubytovací zařízení nabízí ubytování s možností snídaní vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny. V zimním období (hlavní sezóna) jsou pobyty týdenní (od soboty do soboty), v ostatním období jsou délky pobytů libovolné.

Pokoje nabízíme s vlastním sociálním zařízením, televizí a satelitem, k dispozici je společná kuchyňka.

V pensionu je společenská místnost, stolní tenis, šipky. Oba objekty nabízejí venkovní terasu, k dispozici je dále zahrada s možností opalování, grilování, klidné posezení, dětský koutek (houpačka, pískoviště, skluzavka). Možnost koupání v zapuštěném bazému 8m na 4 m

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Pension MEJSNAR:

Všechny položky jsou povinné.
Pension MEJSNAR na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Pension MEJSNAR.

Pension MEJSNAR zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Romantika  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .