Brno, Tábor 9, Brno

PenzionUbytování pro: 15 osob Restaurace: Ano
A penzion A penzion
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

A penzion - popis:

Nově vybudovaný A Penzion se nachází v Brně na ulici Tábor 9 v městské části Žabovřesky. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, prostornou chodbičkou s šatní skříní, TV (české i zahraniční programy), internetem (WiFi). K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje a jeden apartmán pro čtyři osoby. V penzionu nekouříme. Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti před penzionem, případně ve dvorním traktu.

Vybavení pokojů




  • Internet

  • Koupelna se sprchou

  • Televizor

  • WC na pokoji


Stravovací služby


Kontinentální snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a je podávána formou obložených talířů s možností výběru dalších pochutin (např. jogurtů, cereálií, džemů, medů, džusů atd.). Snídaně se podává v jídelně od 7.00 do 9.00 hod, po dohodě je možno připravit balíček s sebou. V okolí penzionu cca 50 m pizzerie, staročeská restaurace, kavárna, pivnice-hospoda. Nabízíme rovněž posezení ve stylovém vinném sklípku s krbovými kamny a zajištěním degustace moravských vín.

Sportovní možnosti


Golf Klub Brno Žabovřesky - založen v roce 2002, v roce 2004 byl přijat do golfových klubů ČGF. Koupaliště Dobrovského - několik bazénů a restaurací. Stáj Karolína - pro milovníky koní a krásné přírody, nedaleko od Brna s možností vyjížďky na koni.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro A penzion:

Všechny položky jsou povinné.




A penzion na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má A penzion.

.