Bublava 245, 358 01, okres Sokolov

HotelUbytování pro: 55 osob Restaurace: Ano
Hotel restaurant Švejk Hotel restaurant Švejk Hotel restaurant Švejk Hotel restaurant Švejk
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel restaurant Švejk - popis:

Nabízíme Vám možnost ubytování v našem tříhvězdičkovém hotelu. K dispozici je pro Vás připravena kapacita 55ti lůžek. Samozřejmostí výbavy pokojů je vlastní koupelna s WC, televizí se satelitním přijímačem a možnost připojení k internetu. Děti od 3-12 let sleva 100,- Kč/den. Poplatek za psa: 50,- Kč/den.

Vybavení:

Dětská postýlka k dispozici
Internet
Koupelna se sprchou
Satelit
Televizor
WC na pokoji

Stravování:

Restaurace nabízí 60 míst k sezení, v létě pak 80 míst v zahradní restauraci. Bublavský Švejk má mezi ostatními i svůj unikát. Jeho součástí je i „tančírna“, sál s kapacitou přes 100 hostů, ve kterém krom tanečního parketu najedete i šipky, stolní fotbal, billiard a karambol. Sál je přímo ideálním místem k pořádání koncertů, oslav, firemních rautů, svateb, seminářů nebo školení či kongresů.

Okolí:

Hotel má vlastní půjčovnu čtyřkolek, golfový driving range, saunu. Bublava Vás však nadchne především v zimě. Ať již jste vekým či malým příznivcem zimních sportů, přijdete si zde na své. Přímo v centru Bublavy hned vedle Hotelu Švejk je k dispozici lyžařský areál Ski-Bublava, který nabízí celé spektrum lyžařských, gastronomických a dalších doprovodných služeb. Jeho hlavním cílem je poskytnout svým hostům příjemné prostředí pro jejich sportovní vyžití a volný čas.

Ceník:

http:  //www.svejk-bublava.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel restaurant Švejk:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel restaurant Švejk na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Hotel restaurant Švejk.

Hotel restaurant Švejk zařazen v kategoriích:

Relaxační pobyty  .