Náměstí 221, 68708 Buchlovice

PenzionUbytování pro: 17 osob Restaurace: Ne
Penzion Na náměstí Buchlovice Penzion Na náměstí Buchlovice Penzion Na náměstí Buchlovice Penzion Na náměstí Buchlovice Penzion Na náměstí Buchlovice Penzion Na náměstí Buchlovice Penzion Na náměstí Buchlovice Penzion Na náměstí Buchlovice Penzion Na náměstí Buchlovice
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion Na náměstí Buchlovice - popis:

Rodinný penzion v selském stylu nabízí ubytování a pobyt v naprostém soukromí a přitom v samém centru obce Buchlovice, v bezprostřední blízkosti barokního zámku s rozsáhlou zahradou s výhledem na středověký hrad Buchlov. Ubytování poskytuje ve dvoupokojovém apartmánu
s kuchyňkou a v dalších vybavených pokojích se samostatným sociálním zařízením . Celkem lze ubytovat 17 osob bez přistýlek.

Vybavení:

Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou, varnou konvicí, event. mikrovlnkou a nádobím , s možností televize a WIFI připojení na internet .
Zastřešené venkovní prostory jsou vybaveny zahradním nábytkem s možností grilování a posezením ve starodávném vinném sklípku s degustací regionálních vín. Možno vzít sebou psa menší rasy, parkování přímo ve dvoře, nebo před domem.

Stravování:

Stravování neposkytujeme. V sousedství se nachází dobře zásobené nákupní středisko a lahůdkářství. Do 150 m je celkem sedm stravovacích možností /restaurace, hotel, bar, bufet, cukrárna, vinotéka apod.

Okolí:

Buchlovice a jeho okolí je tradičním cílem milovníků historie a turistiky. Nacházíme se v oblasti Chřibů, které skýtají vedle kulturní tradice a krásné přírody rekreační a sportovní potenciál. Jsou zde vynikající podmínky především pro pěší turistiku a cykloturistiku, lyžování, horolezectví, jezdectví, rybaření a přírodní koupání. V blízkosti se nachází rekreační středisko Smraďavka s lázeňským programem, přehrada, poutní místo Velehrad, Baťův kanál, hrady, zříceniny a památky z dob Velkomoravské říše.

Ceník:

Dospělý :   400 - 600 Kč/noc
Děti do 10 let:    200.- Kč/noc

Pokoj obsazen jen jednou osobou - 6500 Kč os/noc
Více osob na pokoji pouze na jednu noc - 450 Kč os./noc
Více osob než jedna na pokoji na dvě a více nocí - 400 Kč os./noc

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion Na náměstí Buchlovice:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion Na náměstí Buchlovice na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Penzion Na náměstí Buchlovice.

Penzion Na náměstí Buchlovice zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Firemní a skupinové pobyty  ,   Horolezectví  ,   Hrady-Zámky  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Lázně  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Romantika  ,   Rybolov  ,   Turistika  ,   Vinný sklep  .