Čejkovice 80, Hluboká nad Vltavou 373 41

Ubytování v soukromíUbytování pro: 15 osob Restaurace: Ne
Ubytování u Koklarů Ubytování u Koklarů Ubytování u Koklarů Ubytování u Koklarů Ubytování u Koklarů Ubytování u Koklarů Ubytování u Koklarů Ubytování u Koklarů
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Ubytování u Koklarů - popis:

Chcete-li strávit dovolenou v klidu, v pohodě a bez nudy, máme pro vás skvělou příležitost jak si Vaše zasloužené chvíle odpočinku zpříjemnit. Nabízíme ubytování v přízemí a v druhém patře rodinného domu.

Vybavení:

Ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Jedná se celkem o 14 míst s možností přistýlek. Koupelna, WC a kuchyň jsou společné vždy pro 3 pokoje.

V přízemí je k dispozici čtyř lůžkový pokoj s televizí a kuchyňským koutem (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), sociální zařízení (sprchový kout a WC) přes chodbu.
V druhém patře rodinného domu jsou k dispozici tři pokoje – dvou, čtyř a pěti lůžkový, možnost přistýlek, každý pokoj má televizi, společná kuchyň (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), sociální zařízení (sprchový kout a WC) je společné na chodbě.
Parkování: před domem
K dispozici je kulečník, šipkový automat, venkovní zahradní bazén o rozměrech 6x3m, ve kterém můžete strávit příjemné chvilky pohody. Večery Vám zpestří krbovým ohněm prosycený letní vzduch a možnost grilování nebo opékání buřtů. Veškeré tyto příjemnosti jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Stravování:

V místě ubytování dále naleznete útulnou restauraci (200m).

Okolí:

V blízkosti ubytování je sportovní hřiště (tenis, hokejbal), dětské hřiště.
Čejkovice se nacházejí 7 km od Hluboké nad Vltavou - Jeden z nejvyhledávanějších zámků naší země, zámek Hluboká, se tyčí na severním okraji budějovické rybniční pánve, na příkrém ostrohu nad řekou Vltavou.
Lze domluvit rybolov v rybníku na kraji obce.
V okolí 7 km je letní plovárna s tobogánem, krytý bazén se saunou, moderní kino, otevřené i kryté tenisové kurty, zimní stadion, baseballový areál, jízdárna, golfové hřiště, fitnes, hustá síť cyklotras v okolí a cyklostezka do Českých Budějovic, vodní doprava, vodní lyžování, blízké letiště Hosín.
Za památkami, sportem, odpočinkem a nákupy je dobré vyrazit do krajského města České Budějovice (8 km).
Necelé 2 km od místa ubytování je koupaliště rybník Bezdrev, zde si můžete plně vychutnávat vodní radovánky. O kous dál je pěkně upravená zoologická zahrada kde je možné strávit příjemný den především s dětmi.


Ceník:

Dospělá osoba:    200,- Kč  pobyt /den
Dítě do 12 let:    170,- Kč  pobyt /den

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Ubytování u Koklarů:

Všechny položky jsou povinné.
Ubytování u Koklarů na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Ubytování u Koklarů.

Ubytování u Koklarů zařazen v kategoriích:

Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Golf  ,   Hrady-Zámky  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Relaxační pobyty  ,   Rybolov  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  ,   ZOO  .