Máchova 434, Doksy, 472 01

HotelUbytování pro: 93 osob Restaurace: Ano
Hotel Grand Hotel Grand Hotel Grand
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Grand - popis:

Hotel Grand je vzdálen asi 700 m od Máchova jezera a je zasazen v centru malebného městečka Doksy. Doksy se nachází v blízkosti hranic s Německem a Polskem a zároveň pouhých 75 km od hlavního města Prahy.

Ubytovací kapacitu hotelu činí 31 kompletně vybavených dvou až třílůžkových pokojů a sedm apartmánů. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu, telefon, TV + SAT a některé také telefon a připojení na internet. Hotel nabízí celkem 93 lůžek. Parkoviště pro hosty před hotelem je k využití zdarma a uzamčené parkoviště za hotelem je možno využít za poplatek.

Vybavení:

Televizor
Satelit
Telefon
Internet
Koupelna se sprchovým koutem

Stravování:

Pro hotelové hosty, jakož i ostatní návštěvníky je k dispozici hotelová restaurace a kavárna s kapacitou celkem 100 míst. Dále také salónek pro cca 25 osob, vhodný pro firemní školení, předváděcí akce či jinou uzavřenou společnost. Interiér hotelu je zařízen v malebném stylu. Hotelová restaurace nabízí vynikající mexickou i tradiční českou kuchyni s výběrem hotových a minutkových jídel každý den. Pořádáme zde večeře s živou hudbou a zábavné akce. V létě je otevřená kamenná terasa s krbem.

Okolí:

Projížďky na koních, jízdy na ponících, jízdy formanským vozem(kočárem), vyjížďky parníkem, půjčovna lodiček a šlapadel na Máchově jezeře. 12 tenisových kurtů (3 tenisové kurty v hale), výuka tenisu pro mládež i dospělé ve skupinách i jednotlivě, fitnesscentrum, sauna, pronájem horských kol, vodní sporty: tobogán, surfování.

Ceník:

http:  //www.granddoksy.cz/cenik.php

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Grand:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Grand na mapě