Dolní Dvůr 123, 543 42

Horský hotelUbytování pro: 50 osob Restaurace: Ano
Wellness hotel LIBERECKÁ BOUDA
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Wellness hotel LIBERECKÁ BOUDA - popis:

Penzion Liberecká bouda je situována nad romintiským Luisino údolím obce Dolní Dvůr u horních stanic lyžažských vleků Ski areálu Luisino údolí s výhledem na Černou Horu - Jánské Lázně v samém srdci Krkonoš v nadmořské výšce 800m. Ubytovací kapacita je 37 lůžek, 8 přistýlek a 12 lůžek na pokoji v podkroví. Pokoje jsou 3x2 lůžka + 1 přistýlka, 5x3 lůžka, 4x4 lůžka + 1 přistýlka, a společný pokoj 13 lůžek - ubytovna. Přistýlky jsou plnohodnotná lůžka vytahující se z pod postelí. Sociální zařízení - toaleta, sprcha a umyvadlo na každém pokoji mimo ubytovny č. 22 a pokoje č. 21 v podkroví. Na těchto dvou pokojích jsou sprchové kouty a umyvadlo, toaleta je společná pro tyto dva pokoje na chodbě. Na každém pokoji je plně vybavený kuchyňský kout s nádobím, lednice s mrazícím protorem, rychlovarná konvice a dřez. Ubytovací turnusy jsou od neděle do neděle z důvodu volnější dopravy. Jiné požadavky možno dojednat dle volné kapacity.

Vybavení:

Všechny pokoje mají vybavený kuchyňský kout k vaření, lednici s mrazícím prostorem, nádobí pro počet osob na pokoji, tekoucí teplou a studenou vodu, elektrický sporák, sprchu, splachovací WC.
V ceně pobytu je povlečení, topení, voda, elektrická energie, mycí prostředky na nádobí, toaletní papír, svoz a vývoz zavazadel /pouze svozové a vývozové hodiny/.
V ceně pobytu nejsou ručníky a hygienické prostředky.

Stravování:

V restauraci formou polopenze. Snídaně švédské stoly, večeře hotová jídla, dezert.
Na oběd možnost využít restauraci dle jídelního lístku nebo venkovní občerstvení.
V restauraci nabízíme dobré pozesení ve stylovém prostřebí s krben, točená piva, nápoje a výbornou domácí kuchyni.

Okolí:

Nově postavený horský penzion s vnitřním bazénem v srdci Krkonoš se nachází přímo u horní stanice SKI AREÁLU Luisino údolí Dolní Dvůr. Liberecká bouda je zasazena do krásné nedotčené přírody centrálních Krkonoš v nadmořské výšce 860m n.m. V penzionu naleznete relaxaci a sportovní vyžití pro všechny věkové skupiny.
Bazén 10x5 a whirpool otevřeno 16:00 – 21:00 bez omezení, případně vstup bude upraven dle zájmu rekreantů, sauna pro max.10 osob k dispozici denně dle zájmu rekreantů.
Hřiště – tenis, volejbal, nohejbal, fotbal - jen v letních měsících (vybavení k dispozici) - dle platného ceníku. Herna ping-pong, šipky - zdarma v ceně za ubytování. Stolní fotbal - profesionální stolní fotbal Garlando - za poplatek.

Ceník:

ceník viz  www.libereckabouda.cz

ceník viz www.libereckabouda.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Wellness hotel LIBERECKÁ BOUDA:

Všechny položky jsou povinné.
Wellness hotel LIBERECKÁ BOUDA na mapě