Domašov 80, Bělá pod Pradědem, 790 85

HotelUbytování pro: 216 osob Restaurace: Ano
Hotel Červenohorské sedlo Hotel Červenohorské sedlo Hotel Červenohorské sedlo Hotel Červenohorské sedlo
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Červenohorské sedlo - popis:

Podrobný popis


Hotel Červenohorské Sedlo *** leží v nadmořské výšce 1013 m.n.m. Hotel je umístěn v jedné z nejkrásnějších a nejdůležitějších lokalit Jeseníků. Najdete u nás ubytování v pokojích standard (budova A), a standard Plus v budově B. Obě budovy jsou propojeny, recepce, bazén a restaurace jsou umístěny centrálně.  Pokoj Standard je prostorný s plochou 21 m², s dvoulůžkem nebo samostatnými postelemi. Na pokoji je možnost přistýlky, kterou tvoří plné lůžko.


Vybavení pokojů
  • Dětská postýlka k dispozici


  • Koupelna s vanou


  • Koupelna se sprchou


  • Lednice


  • Satelit


  • Telefon


  • Televizor


  • WC na pokojiStravovací služby


V hotelu se nachází nejlepší a největší restaurace v širokém okolí, na skleničku přijďte do Lobby baru. Elegantní výběr pokrmů z moderní, ale i tradiční gastronomie doplňuje denní nabídka hotových jídel, pro každého něco, pro děti i labužníky.
Vaříme zásadně z čerstvých a pokud možno lokálních surovin, zkušenosti našich šéfkuchařů přesahují daleko za hranice naší země. Velikost provozu nám umožňuje zaměřit se nejen na klasickou a tradiční kuchyni, která je naším hlavním směrem, ale i na moderní trendy.


Sportovní možnosti


Součástí hotelu je krytý bazén, posilovna, sauna, masáže, kulečník, stolní tenis, internet, tenisové kurty, hřístě na volejbal a nohejbal. Sjezdové lyžování je srdcem celého střediska, přímo u hotelu se nachází vleky – žádný ski-bus nebo pěší tůra před a po lyžování. Červenohorské Sedlo disponuje šesti kilometry sjezdovek, obrovským množstvím běžeckých tras, je jedním z nejlepších míst pro pěší turistiku a nemusíme ani dodávat jaké možnosti jsou zde pro cyklistiku, ať už horskou či silniční.


Ceník


http://www.hotelchs.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Červenohorské sedlo:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Červenohorské sedlo na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Hotel Červenohorské sedlo.

Hotel Červenohorské sedlo zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Firemní a skupinové pobyty  ,   Hrady-Zámky  ,   Kultura a památky  ,   Lázně  ,   Lyžování  ,   Romantika  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .