Harrachov 426, 512 46 Harrachov

PenzionUbytování pro: 0 osob Restaurace: Ne
Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN Pension ASPEN
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Pension ASPEN - popis:

V našem pensionu je připraveno několik apartmánů, které jsou kompletně vybaveny a dokonale tak poslouží dvou až šestičlenným skupinám. Každý apartmán má vlastní WC se sprchou, TV + Satelit, ledničku a příslušenství.

Sportpension Aspen se nachází na malebném místě v centru turistického střediska Harrachov.
Lokalita poskytuje krásný výhled na okolní kopce a lyžařský areál se skokanskými můstky.

Ve vzdálenosti 400 metrů od pensionu je stanice čtyřsedačkové lanovky, běžecké tratě, tenisové kurty, koupaliště, minigolf a velká řada restaurací a obchodů.

V našem pensionu Aspen Vám nabízíme celoroční ubytování, kde si můžete vybrat ze dvou až pětilůžkových pokojů s veškerým příslušenstvím a TV se satelitními programy.

V pensionu máme zároveň velkou společenskou místnost s barem, kde se podávají snídaně či je zde možnost příjemného večerního posezení u krbu. V místnosti je k dispozici DVD přehrávač, kde si můžete promítnout Vaše oblíbená DVD.
Naší specialitou je nabídka ubytování ve velkých rekreačních bytech s vybavenými kuchyněmi, krbem, terasou nebo balkónem.

Věříme, že i Vy budete u nás velmi spokojení, tak jako naši stálí klienti a že pro Vás uděláme vše proto, aby Vaše dovolená byla pro Vás příjemným prožitím volna.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Pension ASPEN:

Všechny položky jsou povinné.
Pension ASPEN na mapě