Náměstí 51, Horní Planá, 382 26

PenzionUbytování pro: 20 osob Restaurace: Ne
Penzion Inka Penzion Inka Penzion Inka Penzion Inka Penzion Inka Penzion Inka Penzion Inka
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion Inka - popis:

Penzion Inka nabízí kvalitní ubytování v soukromí na výhodném místě v městečku Horní Planá na Lipenské přehradě. Penzion je umístěn ve zcela zrekonstruované budově, pocházející z patnáctého století. Je situován na náměstí, přičemž však zadní trakt s dvorem k posezení je součástí volné, klidné venkovské zástavby s množstvím zeleně. Apartmán 2 + 3, tj. dva ubytovací pokoje (možnost další přistýlky) - kompletně vybavená moderní kuchyňská linka včetně lednice, sporáku a mikrovlnné trouby, dále je zde velký prostor ke společnému posezení, TV, kompletní sociální zázemí. Nebo nabízíme standardní pokoje 2 nebo 4 lůžkové. Každý pokoj má kompletní sociální zázemí, TV, kompletní kuchyňskou linku včetně lednice, varnou konvici, vařič a veškeré nádobí. Možnost zdarma parkovat na určených stáních ve dvoře pro hosty penzionu. Připojení k internetu pomocí Wifi.

Vybavení:

Kuchyňská linka
Lednice
Varná konvice
Sporák
Mikrovlnka
Sprcha
Sociální zařízení
TV

Stravování:

Stravu si můžete zajistit sami - ve vzdálenosti 20 až 100 m od penzionu jsou tři velké obchody, několik restaurací a další služby.
Každý pokoj penzionu disponuje vlastní dobře vybavenou kuchyňskou linkou.

Okolí:

Letní sezona je u nás zaměřena zejména na vodní sporty a rekreaci na Lipenské přehradě, procházky, sbírání hub a cyklovýlety po okolní šumavské přírodě a pamětihodnostech, včetně nepříliš dalekého historického města Český Krumlov.
V zimních měsících můžete využít našeho cenově příznivého ubytování pro rekreaci ve vzdušnou čarou jen několik kilometrů vzdáleném lyžařskému areálu Hochficht na rakouské straně Šumavy. Tento velmi dobře vybavený a přitom nepředražený skiareál je lehce dostupný z několika blízkých hraničních přechodů a vzhedem k tomu, že česká klientela zde má velké zastoupení, nemusíte mít obavy ani z případné jazykové bariery.

Ceník:

Cena od 380,- Kč / osoba / noc 

Ostatní ceny :  
Přistýlka 250,- Kč za noc
Zapůjčení dětské postýlky 200,- Kč pobyt.
Malý pes 50,- Kč za noc, velký pes 100,- Kč za noc.

U větších skupin hostů a v dalších zvláštních případech je možno cenu stanovit individuálně

Ke zde uvedeným cenám je nutno připočítat rekreační poplatek pro Městský úřad v Horní Plané, který činí 15,- Kč na osobu a noc. Od poplatku jsou osvobozeny osoby mladší 18 let, osoby starší 70 let, držitelé průkazky ZTP-P a osoba průvodce držitele průkazky ZTP-P. Rekreační poplatek se nevztahuje na pobyty, které nemají charakter rekreace.
Pokud žádáte z naší strany závaznou rezervaci ubytování, požadujeme zálohu ve výši 50% z ceny. V případě neuhrazení této zálohy nejsme, bohužel, schopni rezervaci zaručit.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion Inka:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion Inka na mapě