Bratrouchov 1, Jablonec nad Jizerou 512 43

HotelUbytování pro: 55 osob Restaurace: Ano
Hotel U Nás Hotel *** Hotel U Nás Hotel *** Hotel U Nás Hotel ***
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel U Nás Hotel *** - popis:

Zrekonstruovaný HOTEL U NÁS umístěný v půvabném horském prostředí západních Krkonoš v obci Bratrouchov (nedaleko Rokytnice nad Jizerou), nabízí moderní ubytování v nově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou provolbou, LAN internetem a trezorem .

Služby HOTELU U NÁS - ubytování Krkonoše
K dispozici je stylová hotelová restaurace s krbem, barem a vynikající kuchyní. Součástí hotelu je i klub, biliárd, dětský koutek a školící centrum vhodné pro pořádání firemních akcí. Můžete vyzkoušet naše regenerační centrum Balneo se saunou a bazénem s protiproudem nebo hotelový bazén se slanou vodou. HOTEL U NÁS – ubytování Krkonoše – nabízí široké možnosti trávení volného času – turistiku, Nordic Walking, cykloturistiku, lyžování a mnohé další. Všechny služby HOTELU U NÁS můžete věnovat svým blízkým a přátelům jako dárek v podobě dárkového certifikátu. HOTEL U NÁS (ubytování Krkonoše) je otevřen celoročně a je součástí budovaného projektu „Údolí Bratrouchov“.

Nabízíme ubytování v 19 pokojích s kapacitou 55 lůžek, které jsou vybaveny novým moderním nábytkem a kvalitními hotelovými lůžky. Většina pokojů má okna situována do údolí s pěkným výhledem na Vysoké nad Jizerou. Pokoje jsou dvou, tří i čtyřlůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje mají samostatné ložnice. Můžete se ubytovat i v nadstandardním mezonetovém bytě (2 ložnice + obývací pokoj) pro 4 až 5 osob. Na některé pokoje mohou být přidány přistýlky a dětské postýlky.

Ceník ubytovaní:http://www.hotel-unas.cz/Cenik/

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel U Nás Hotel ***:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel U Nás Hotel *** na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Hotel U Nás Hotel ***.

Hotel U Nás Hotel *** zařazen v kategoriích:

Cykloturistika  ,   Turistika  ,   Wellness pobyty  .