Dolní Maxov 219, Josefův Důl, 468 44

PenzionUbytování pro: 28 osob Restaurace: Ano
Penzion Savoy Penzion Savoy
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion Savoy - popis:

Rodinný penzion Savoy leží ve střední části obce Josefův Důl v nadmořské výšce 625 m n.m.


Penzion nabízí ubytování v osmi dvou tří či pětilůžkových pokojích. Šest pokojů má vlastní wc a sprchu. Dva pokoje mají sociální zařízení na chodbě. U větších pokojů je oddělená ložnice pro děti. Na pokojích je k dispozici televizor.

Penzion s celoročním provozem má vlastní sezónní restaurační zařízení. Možnost objednat polopenzi či plnou penzi. Vlastní parkoviště před penzionem i pro autobus. Zahradní terasa s možností grilování.

Díky svému umístění v malebném údolí je v létě vhodný především pro milovníky horských kol a pěší turistiky; s možností koupání v 10 km vzdálené Jablonecké přehradě, plaveckém bazénu či přírodním koupání v Josefově Dole.

V zimě je na okolních kopcích k dispozici 6 vleků některé s večerním lyžováním pro začátečníky s možností využití lyžařské školy. V dosahu je rovněž lyžařský areál na tanvaldském Špičáku se čtyřsedačkovou lanovkou. Pro zájemce o běžecké lyžování začínají v blízkosti obce upravené běžecké tratě, kterých je asi 100 km. V obci je také upravená běžecká trasa s umělým osvětlením.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion Savoy:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion Savoy na mapě