Malá Morávka Karlov, Karlov pod Praďedem 154, okres Bruntál 793 36

HotelUbytování pro: 10 osob Restaurace: Ano
Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov Rezidence Karlov
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Rezidence Karlov - popis:

Nově zrekonstruovaný tříposchoďový komplex hotelového typu: Rezidence KARLOV se nachází v malebném údolí říčky Moravice v horské vesničce Karlov pod Pradědem, která patří k nejoblíbenějším a největším lyžařským střediskům Jeseníků. Nachází se zde 13 lyžařských vleků, se sjezdovými tratěmi různé obtížnosti, některé jsou i uměle zasněžované a osvětlené, nabízející večerní lyžování. Lyžařské terény nabízí kvalitní lyžování začátečníkům i zkušeným lyžařům. V okolí je k dispozici velké množství strojově upravovaných běžkařských tras. Sjezdové i běžecké tratě jsou dostupné na lyžích přímo od Rezidence Karlov. Ski areál nabízí i další služby - lyžařskou školu, půjčovnu lyžařské výzbroje, Skiservis. V létě vám tato lokalita nabídne vynikající podmínky pro turistiku a cykloturistiku.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Rezidence Karlov:

Všechny položky jsou povinné.
Rezidence Karlov na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Rezidence Karlov.

Rezidence Karlov zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Kultura a památky  ,   Lázně  ,   Lyžování  ,   Romantika  ,   Školní výlety  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .