Karlova Studánka 6, 793 24

ApartmánUbytování pro: 430 osob Restaurace: Ano
Lázně Karlova Studánka s.p. Lázně Karlova Studánka s.p. Lázně Karlova Studánka s.p. Lázně Karlova Studánka s.p. Lázně Karlova Studánka s.p. Lázně Karlova Studánka s.p. Lázně Karlova Studánka s.p. Lázně Karlova Studánka s.p.
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Lázně Karlova Studánka s.p. - popis:

Karlova Studánka jsou moderní a ojedinělé přebudované lázně uprostřed krásné jesenické přírody. První zmínky o léčivých pramenech jsou z počátku 18.století. Lázně založil nejmladší syn Marie Terezie Maxmilián II. - František v r.1780. Pod lékařským dohledem je lázeňská léčba řízena od roku 1785. Dnešní název Karlova Studánka lázně získaly v roce 1803 po nejslavnějším habsburském vojevůdci Karlovi, který jako první evropský válečník porazil Napoleona u Aspern v roce 1809.Pro svoji jedinečnou polohu a léčivé klima je Karlova Studánka ideálním místem pro léčbu pacientů s onemocněním dýchacích cest. Ideální je pobyt zejména pro osoby s chronickými záněty hrdla, dutin, hlasivek, nosu, průdušek, plic a u nemocných s průduškovým astmatem. Lázeňské místo je vhodné i pro léčení nemocí onkologických (po ukončení základní léčby), pro léčbu vysokého krevního tlaku a onemocnění cév. Souběžně se léčí i doprovodné pohybové nemoci - kloubní a páteřní potíže.Ubytování pro lázeňské hosty je zajištěno v 1 nebo 2 lůžkových pokojích v 7 lázeňských léčebných domech. Všechny pokoje odpovídají vybavením 1. kategorii, s přístupem (z předsíně) do sociálního zařízení pokoje. Pokoje jsou vybaveny TV, se satelitními programy, telefonem. Některé lázeňské domy mají přístupný Internet, podrobné informace poskytne příjímací kancelář nebo recepce. Navíc je pro lázeňské hosty volně přístupný internet v kavárně Letních lázní.


Vybavení pokojů  • Koupelna


  • WC


  • TV


  • Satelit


  • Telefon


  • Přístup na internet

    Stravování  • Stravování probíhá formou plné penze s možností výběru dietního stravování, některé pobyty zahrnují plnou penzi nadstandard, popřípadě polopenzi (snídaně - formou švédských stolů, obědy a večeře - větší výběr z jídel).Sportovní možnosti a okolí


V krásné horské přírodě v centrální oblasti Hrubého Jeseníku leží lázně Karlova Studánka. Lázně se nachází poměrně daleko od veškerého průmyslu v přírodní chráněné krajinné oblasti. Proto je zde nejčistší vzduch v celé střední Evropě. Lázně Karlova Studánka leží v jedinečné překrásné přírodě, která láká k nádherným procházkám.V Karlově Studánce je již otevřen nový bazén se slanou vodou, finskou saunou, tepidáriem a whirpoolem.Lázně Karlova Studánka vyniká krásným prostředím a malebnou přírodou v okolí. Statut místa s léčivým klimatem je podmíněn horami i širokými lesními komplexy v okolí, které Jeseníky lázním Karlova Studánka zajišťují.


Ceník


http://www.k.studanka.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Lázně Karlova Studánka s.p.:

Všechny položky jsou povinné.
Lázně Karlova Studánka s.p. na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Lázně Karlova Studánka s.p..

Lázně Karlova Studánka s.p. zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Hrady-Zámky  ,   Kultura a památky  ,   Lázně  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Romantika  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  ,   Wellness pobyty  .