Tyršova 15, Kostelec nad Orlicí, 517 41, okres Rychnov nad Kněžnou

HotelUbytování pro: 59 osob Restaurace: Ano
Hotel Panský Dům Hotel Panský Dům Hotel Panský Dům Hotel Panský Dům
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Panský Dům - popis:

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a několika prostorných apartmánech. Všechny pokoje jsou po kompletní a nákladné rekonstrukci, mají vlastní příslušenství s moderní koupelnou a WC.  Samozřejmostí každého pokoje je minibar s bohatou nabídkou chlazených nápojů, které jsou již v ceně pokoje, TV se SAT programy, rádio, lednička. Na přání hosta může být pokoj bezplatně dovybaven kávovarem s možností přípravy kávy a čaje.


Vybavení pokojů
  • Dětská postýlka k dispozici


  • Koupelna se sprchou


  • Lednice


  • Minibar


  • Satelit


  • Telefon


  • Televizor


  • WC na pokojiStravovací služby


Hotel nabízí stravovací služby v prostorné hotelové restauraci, která má 50 míst. Bohatá snídaně se podává v hotelové restauraci každý den od 7,00 do 10,00 hod. Snídaně je vždy podávána formou švédského stolu. Pro firemní akce a uzavřené společností otevírá hotel stylovou sklepní vinárnu. Na jídelním lístku naleznete klasické speciality české kuchyně a celou řadu místních specialit z Orlického podhůří.


Sportovní možnosti


Součástí hotelových prostor je vlastní fitness centrum, které je ubytovaným hostům k dispozici bezplatně celý den. Během svého pobytu můžete v našem hotelu prožít: vyjížďku na koni - údolím řeky Divoká Orlice k zámku Doudleby (znáte z filmu Báthory). Hotel úzce spolupracuje s rodinnou jezdeckou stájí, situovanou nedaleko od zámeckého areálu Doudleby nad Orlicí (cca 3 km od hotelu Panský Dům), která našim hostům umožńuje výuku jízdy na koni v areálu jízdárny a vyjížďky krásným a romantickým údolím řeky Divoká Orlice v okolí Doudlebského zámku.


Ceník


http://www.hotelpanskydum.eu

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Panský Dům:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Panský Dům na mapě