Kytlice 35, 407 45

PenzionUbytování pro: 27 osob Restaurace: Ano
Penzion U Lucerny Penzion U Lucerny Penzion U Lucerny Penzion U Lucerny
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion U Lucerny - popis:

Penzion se nachází v Lužických horách, v krásném prostředí obce Kytlice, s rozmanitou lidovou architekturou, vhodné pro rekreaci, vyjížďky na kolech, zimní sporty nebo turistiku. Možno využít i pro školy v přírodě, ozdravné pobyty a soustředění sportovních oddílů. Okolí obce je cílem mnoha výletů, např. na chráněné přírodní lokality Pustý zámek, Zlatý vrch, Střední vrch nebo ruiny hradu Fredewald a dále na vyhlídky Jedlová, kde je i sjezdovka a Malý Stožec. V přízemí penzionu je restaurace s krbem a zahrádkou, pro velké jedlíky je možné i venkovní grilování čehokoliv.


Vybavení pokojů  • TV


  • Satelit


  • DVD


  • 


Stravování


Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Teplá jídla po celý den a pestrý výběr nápojů. Jídla na objednávku je třeba domluvit předem. V přízemí penzionu je restaurace s krbem a zahrádkou, pro velké jedlíky je možné i venkovní grilování čehokoliv.


Sportovní možnosti


Přímo v obci se nachází sjezdovka s vlekem vhodná pro děti, v okolí je na zimní období připraveno velké množství udržovaných běžkařských tras, pro léto cyklostezky kterými se lze dostat zhruba za třičtvrtě hodiny do Českosaského Švýcarska.


Ceník


http://www.penzionlucerna.com/cenik/

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion U Lucerny:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion U Lucerny na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Penzion U Lucerny.

Penzion U Lucerny zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Hrady-Zámky  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .