Libošovice 9, 507 44, okres Jičín

ChataUbytování pro: 11 osob Restaurace: Ne
Chalupa Libošovice Chalupa Libošovice Chalupa Libošovice Chalupa Libošovice
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Chalupa Libošovice - popis:

Ve vstupní hale se spoustou květin a velkou vodní fontánou se nachází posezení u kachlových krbových kamen. V první ložnici je velká manželská postel s 1 přistýlkou - rozkládací křeslo. V dalších dvou ložnicích jsou 4 samostatná lůžka. V ložnicích jsou nainstalovány el. přímotopy. V koupelně se sprchovým koutem je WC a umyvadlo. El. ohřev vody - 80 litrů.


Stravovací služby


K dispozici 2 grily na dřevo či dřevěné uhlí a domácí udírna. Kuchyň je zařízena moderně: dřez, velká lednice, mikr. trouba, 2x plot. vařič, mixér, šlehač, nádobí, klasická plotnová kamna a jídelní kout. V obci je obchod a dvě restaurace.


Sportovní možnosti


Na zahradě se nachází částečně zapuštěný bazén 3,6 m se zahradní sprchou. Zahrada a bazén jsou společné pro tuto chalupu (11 osob) a sousední rekreační novostavbu pro 7 osob stejného ubytovatele. Nekonečné možnosti pěších vycházek a cyklovýletů díky husté síti turistických tras. Koupání: v rybnících Nebák, Věžák, Jinolické rybníky, na koupališti Sobotka nebo v aquacenterech Jičín a Liberec. Lezení ve skalách (Prachovské skály, Hruboskalsko), paraglidingu-tandemové seskoky a škola (Kozákov), projížďky na koních, tenis (Sobotka) a spousta jiných aktivit.


Ceník


http://www.chalupa-libosovice.wbs.cz/Cenik.html

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Chalupa Libošovice:

Všechny položky jsou povinné.
Chalupa Libošovice na mapě