Pro objednávky: Pražská 39, České Budějovice 370 04

ChatkyUbytování pro: 50 osob Restaurace: Ano
JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno JAF - Lipno
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

JAF - Lipno - popis:

Nabízíme Vám chaty komfortní, s dokonalým sociálním zařízením a ústředním topením na plyn, ale i chaty pro méně náročnou klientelu.

Vybavení:

Vybyvení Chaty jsou uzpůsobeny jak pro náročnou klientelu (kompletní soc. zařízení, včetně sprch s teplou vodou, samostatnými kuchyňkami a ložničkami a ústředním tepením na plyn), tak i pro ubytování v turistické třídě se spol. soc. zařízením. Ve středisku je restaurace s amer. poolem a televizí. Pro děti jsou zde i různá zařízení (maxišachy, maxidáma, horská kola, trampolina, šlapací auta pro větší děti, šplhací věž a strom apod.). V osadě je možnost bohatého sportovního vyžití. Můžete si zapůjčit horská kola, lodě a různé hry (stolní tenis, ruské kuželky, pétanque, maxišachy, maxidáma, košíková apod.). V recepci je možnost zakoupení rybářských povolenek. Je zde také sauna a možnost použití pračky. V okruhu kolem recepce je k dispozi WI-FI zdarma.

Stravování:

Stravování Restaurace JAF o kapacitě 70 míst v sále a 30 míst na kryté terase se nachází přímo v areálu chatového střediska JAF. V nabídce jídel je zhruba 60 druhů pokrmů. Zájemci si mohou objednat také polopensi, buď při rezervaci chaty u zástupce cestovní kanceláře Privat tour nebo přímo při příjezdu v restauraci JAF-Lipno u personálu.

Okolí:

Okolí Středisko je vhodné pro rodinnou dovolenou, turistiku a milovníky vodních sportů (k dispozici jsou lodě a možnost uložení výbavy ve vlastní loděnici 10m od jezera a zamražení ulovených ryb). V sousedství je i tenisový kurt. V blízkém okolí je zámek a hrad Český Krumlov, hrad Rožmberk a klášter ve Vyšším Brodě. Středisko je v provozu od května do října, některé roky již od velikonoc. Cena se rozumí za celou chatu a jeden den pobytu bez polopense a bez ohledu na počet osob v chatě, ale jen do výše její kapacity!!

Ceník:

www.jaf-lipno.cz/cz/index2.html

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro JAF - Lipno:

Všechny položky jsou povinné.
JAF - Lipno na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má JAF - Lipno.

JAF - Lipno zařazen v kategoriích:

Cykloturistika  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .