Rejhotice 152, Loučná nad Desnou, 787 11, okres Šumperk

PenzionUbytování pro: 45 osob Restaurace: Ano
Penzion Biograf Penzion Biograf Penzion Biograf Penzion Biograf
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion Biograf - popis:

Penzion Biograf leží 12 km od Šumperku na hlavní trase směrem na Jeseník. Penzion je dvoupodlažní objekt s nekuřáckou restaurací, barem a společenskou místností. Má dva čtyřlůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením, a dále 9 pokojů s kapacitou 38 lůžek je se společným novým sociálním zařízením. Parkování zajištěno.


Vybavení pokojů
  • InternetStravovací služby


Snídaně se podávají v jídelně. Restaurant Biograf je vyhlášen v širokém okolí svou kvalitní domácí kuchyní, bohatým výběrem nápojů a spolehlivou obsluhou. Vaříme z kvalitních surovin, polévka bude u nás vždy polévkou. Prostory restaurace jsou nekuřácké, k dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ať si k nám přijedete dát kávu, pochutnat si na jídle nebo se večer pobavit, věříme, že budete spokojeni.


Sportovní možnosti


Sjezdové a běžecké lyžování, cyklostezky. Poblíž objektu: bazén, sauna, whirpool, fitness, billiard, squash, bowling, stolní tenis, volejbalový kurt, fotbalové hřiště, lyžařský vlek, golfové hřiště.


Ceník


http://www.penzionbiograf.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion Biograf:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion Biograf na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Penzion Biograf.

Penzion Biograf zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Golf  ,   Hrady-Zámky  ,   Kultura a památky  ,   Lázně  ,   Lyžování  ,   Romantika  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .