Ondřejovice 195, Zlaté Hory v Jeseníku, PSČ 793 76

ChalupaUbytování pro: 10 osob Restaurace: Ne
Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích Chalupa U Anděla v Ondřejovicích
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Chalupa U Anděla v Ondřejovicích - popis:

Máte rádi pohyb, chcete se dostat do formy či shodit pár nadbytečných kil nebo čistě relaxovat?
* Turistika nebo kola?
* S rodinou nebo s kamarády?
* Poklidně nebo adrenalinově?
Náš rekreační objekt se nachází uprostřed opravdového ráje jesenické oblasti, která nabízí přehled všeho, co dělá z dovolené pobyt snů.
Oblast Jesenicka se řadí hustotou zážitků a léčebných procedur v Česku mezi nejoblíbenější letní nebo zimní destinace pro aktivní dovolenou, relaxaci a léčebné pobyty. Je zde nesmírné množství cyklostezek a tras uzpůsobených horským kolům, turistických stezek a nechybí zde ani nabídka ucelených programů na péči o tělo a redukci hmotnosti.
Naše venkovská chalupa se nachází na rozcestí Rejvízu, Dolního Údolí a Zlatých Hor v chráněné krajinné oblasti Jeseníků. Najdete zde klidné a tiché prostředí uprostřed přírody, které neruší silniční doprava.
Chalupa na pozemku o rozloze 2.500m2 nabízí možnost plnohodnotné relaxace i sportovního vyžití. Terasa a pergola s posezením a výhledem do udržované rozsáhlé přírodně pojaté zahrady s ovocnými stromy a keři vytváří přímo pohádkové místo pro odpočinek.
MÁME ZDE NOVINKU: HORKÝ SUD S JACUZOU, který můžete u nás využít na vodoléčbu v zimě jako horké lázně, ale i v létě jako ochlazovací bazének.
Chalupa prošla celkovou rekonstrukcí v nedávné době. Je zprovozněna a otevřena začátkem léta r. 2018 k rekreačním pobytům. Poskytuje ubytování pro 8 - 10 rekreantů. Má dva samostatné vstupy – v zadní části domu je vstup z pergoly do přízemního patra a z boční části chalupy je vstup dřevěným schodištěm ze zahrady do horního patra. Do horního patra lze vstupovat také z kuchyně přes stahovací schodiště, čímž je prostor otevřen k používání celé chalupy.
Způsob řešení samostatnými vstupy do jednotlivých apartmánů umožnuje ubytovat dvě různé skupinky osob na sobě nezávislých, což může být ideálním řešením pobytu nejen pro dvougenerační rodinu, ale i ubytování pro obchodní partnery.

Vybavení:

V přízemí se nachází prostorná kompletně vybavená kuchyně s velkým stolem a standardními 8 místy k sezení. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje moderně a útulně vybaveného s rozkládací sedací soupravou, křeslem, TV s možností rozšířené programové nabídky a připojení na Wifi. Unikátní zajímavostí je prosklený vstup do sklípku přímo v obývacím pokoji, což místnosti dodává kouzlo autentičnosti venkovského stavení. Ložnice s dvojlůžkem, skříní a křeslem. Dále je zde možno umístit postýlku pro malé dítě do 3let věku na požádání.
V podkroví jsou dva pokoje se šesti místy na spaní, mini kuchyňka a koupelna s WC.
V přízemí se nachází stylová koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC.
Další stylovou koupelnu s vanou a WC najdete také v podkroví, čímž je zajištěno naprosté soukromí ubytovaným v horním patře chalupy.
V horním i dolním patře je TV se satelitem a internet.
Chalupa je vybavena elektrickými přímotopy umístěnými v každé místnosti.
Přízemní kuchyně má ve výbavě troubu s indukční deskou, mikrovlnku, mixer, toustovač, kávovar na kapsle Tchibo (kapsle je možno si vyžádat u majitelek nebo přibalit na pobyt s sebou) a varnou konvicí. V horním patře je základní vybavení kuchyňského koutku (pečící trouba s vařičem a varná konvice).

Stravování:

Nejbližší restaurace se nachází ve vzdálenosti 1km v Dolním Údolí, potom na Rejvíze a ve Zlatých Horách.

Okolí:

Pohyb – a naučné stezky: ideální řešení jak skloubit příjemné s užitečným
Například naučná stezka za poznáním historie lázeňství Vás přivede do nejznámějších světově proslulých lázní Gräfenberg, přejmenovaných na Lázně Jeseník. Jejich zakladatelem byl Vincenz Priessnitz, který skloubil prvky vodoléčby s aktivním pohybem. V jeho rodném domě v areálu lázní je umístěna stálá expozice.
Malé lázně si můžete užít i u nás na zahradě:
zde budete mít již od jarních měsíců jedinečnou možnost vytvořit si příjemnou relaxační atmosféru při společném posezení v Hot Tub v rodinném kruhu, s partou přátel nebo jen ve dvou přímo na zahradě naší chalupy.
Horký sud s jacuzou, můžete využít na vodoléčbu v zimě jako horké lázně, ale i v létě jako ochlazovací bazének.
Již staří Římané věděli, že horké koupele jsou dobré pro duši i tělo. Fyzické i psychické účinky se dostavují okamžitě. Bolesti mizí tím, jak teplo rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh, regeneruje tkáně a zbavuje svaly oxidu uhličitého. Kombinace tepla a vody také způsobuje uvolňování endorfinů - hormonů "štěstí". Pozitivních účinků horké koupele na lidský organismus je celá řada - snižuje stres, zmírňuje bolesti při artritidě, uvolňuje tlak kloubů, napomáhá lepšímu spánku, zlepšuje krevní oběh, uvolňuje namožené svaly, působí jako přirozené sedativum, změkčuje kůži, celkově relaxuje.
Můžete se také vydat po Čarodějnické cyklostezce a shlédnout Expozici Čarodějnických procesů na Jesenicku ve sklepení Vodní tvrze nebo navštívit moderní adrenalinový ranč Orel. Nezapomeňte zavítat k proslulým Jeskyním Na Pomezí nebo navštívit soukromý Faunapark.
Okruh po nejatraktivnějších vrcholech Hrubého Jeseníku (Bělá pod Pradědem, Šerák, Keprník, Praděd) Vás nadchne nejen díky grandiózním vyhlídkám na okolí Jeseníků, ale také svou okouzlující přírodou a rostlinami. Červenohorské sedlo se v zimě stává rájem lyžařů.
Ovšem pro poklidný pobyt se můžete uchýlit ke stolním hrám, badmintonu,

Ceník:

20000,- kč za celou chalupu a týden:   LÉTO 
22000,- kč za celou chalupu a týden:    ZIMA 
25000,- kč SILVESTR:   28.12.2019-2.1.2020 
CENA ZA TÝDENNÍ POBYT NA CHALUPĚ JE PRO 2-4 OSOBY, KAŽDÁ DALŠÍ OSOBA 500,- - Kč NA POBYT. 

CENA ZA VÍKENDOVÝ POBYT NA CHALUPĚ JE PRO 2 OSOBY, KAŽDÁ DALŠÍ OSOBA 250,-- Kč NA POBYT. 

Nabídka přízemního apartmánu na týden v ceně:   12000,- Kč (pro 2-4 osoby)
Nabídka přízemního apartmánu na víkend v ceně:   6000,- Kč (pro 2-4 osoby) 

Nabídka podkrovního apartmánu na týden v ceně:   10000,- Kč (pro 4 osoby, každá další osoba 500,- - Kč/1 týden)
Nabídka podkrovního apartmánu na víkend v ceně:   6000,- Kč, (pro 4 osoby, každá další osoba 500,- - Kč/1 víkend)
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
NA DLOUHODOBÉ POBYTY DELŠÍ NEŽ JEDEN TÝDEN JE SLEVA!!!!! 
PO DOMLUVĚ JE MOŽNO SE DOHODNOU NA SMLUVNÍ CENĚ ZA POBYT DLE POŽADAVKŮ KLIENTA.
Letní sezóna:   KVĚTEN - ZÁŘÍ
Zimní sezóna:   ŘÍJEN - DUBEN

Nevratná záloha do výše 50% z ceny pobytu předem na základě rezervační faktury.
Kauce ve výši 3000,-- Kč při nástupu na pobyt, vratná při odjezdu (odečet případných škod nebo úklidu navíc, nadspotřeba energie, nebo rekreační poplatek).
Domácí mazlíčci mají pobyt bez příplatku.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Chalupa U Anděla v Ondřejovicích:

Všechny položky jsou povinné.
Chalupa U Anděla v Ondřejovicích na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Chalupa U Anděla v Ondřejovicích.

Chalupa U Anděla v Ondřejovicích zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Jezera a přehrady  ,   Lázně  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Romantika  ,   Turistika  ,   Wellness pobyty  .