Riegrova 35, Polička, 572 01

HotelUbytování pro: 36 osob Restaurace: Ano
Hotel Pivovar Hotel Pivovar Hotel Pivovar Hotel Pivovar
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Pivovar - popis:

Jeden z nejkrásnějších koutů Vysočiny jsou Žďárské vrchy a právě Polička je tou vstupní branou, která Vám otvírá cestu Vysočinou za poznáním i k příjemné rekreaci. V blízkém okolí Poličky můžete na svých výletech do přírody, či za pamětihodnostmi projít až 100 km turistických značených cest. Při Vaší návštěvě našeho regionu určitě nezapomeňte navštívit hotel Pivovar. Hotel nabízí 36 lůžek, 10 dvoulůžkových pokojů eurokomfort se sociálním zařízením a televizí, 1 apartmán a 6 dvoulůžkových pokojů. Ty jsou vybaveny televizí, sociální zařízení je společné na patře.


Vybavení pokojů  • Sociální zařízení


  • TV


  • Wifi


  • 


Stravování


V naší restauraci máte možnost z velkého výběru hotových a minutkových jídel. Dále nabízíme příjemné posezení při svíčkách v naší kavárně s barem. Soukromí Vám zajistí sezení v boxech a zatančit si můžete na tanečním parketu s hudbou reprodukovanou jukeboxem. Přes léto je možné posezení na venkovní zahrádce.


Sportovní možnosti


Jeden z nejkrásnějších koutů Vysočiny jsou Žďárské vrchy a právě Polička je tou vstupní branou, která Vám otvírá cestu Vysočinou za poznáním i k příjemné rekreaci. V blízkém okolí Poličky můžete na svých výletech do přírody, či za pamětihodnostmi projít až 100 km turistických značených cest.


Ceník


http://www.pivovar.hotel-cz.com/

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Pivovar:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Pivovar na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Hotel Pivovar.

Hotel Pivovar zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Golf  ,   Hrady-Zámky  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Rybolov  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .