Soběšovice, 739 38

PenzionUbytování pro: 28 osob Restaurace: Ano
Penzion Maják Penzion Maják Penzion Maják Penzion Maják
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion Maják - popis:

Penzion, Restaurace Maják nabízí ubytování ve dvou až čtyř lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme 10 dvoulůžkových a 2 čtyřlůžkové pokoje. Část pokojů s výhledem na vodní plochu doplňuje balkón. Vybavení nabízí kvalitní nábytek z masivního dřeva, TV a vlastní WC se sprchovým koutem, či rohovou vanou.


Vybavení pokojů  • Televizor


  • Koupelna se sprchovým koutem


  • Koupelna s vanou


  • WC


  • Balkon


  • 


Stravování


Přímo v objektu se nachází stylově zařízená restaurace s vinným sklepem. Atmosféru podtrhuje klenbový strop a krb užívaný k přípravě grilovaných pokrmů.


Sportovní možnosti


Penzion leží na břehu Žermanické přehrady, tudíž nabízí v letních měsících koupání a sním spojené atrakce. Nabízíme půjčovnu lodí, šlapadel, tenisové kurty, beach volejbal a malé golfové odpaliště. V okolí lze pořádat výlety do Beskyd a za historií kraje. Nedaleko se nachází Janáčkovy Hukvaldy, Štramberk, Radhošť a jiné. Pro sportovní nadšence nabízíme možnost vyžití na třech golfových hřištích v okolí do 20 km, pro případ špatného počasí aquapark cca 12 km, hustou síť cyklistických stezek a neméně zajímavou turistiku v přilehlých Beskydech.


Ceník


http://www.penzionmajak.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion Maják:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion Maják na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Penzion Maják.

Penzion Maják zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Golf  ,   Hrady-Zámky  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Romantika  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .