Solanec pod Soláňem 186, Hutisko – Solanec 756 62

HotelUbytování pro: 55 osob Restaurace: Ano
HORSKÝ HOTEL ČARTÁK HORSKÝ HOTEL ČARTÁK HORSKÝ HOTEL ČARTÁK HORSKÝ HOTEL ČARTÁK HORSKÝ HOTEL ČARTÁK HORSKÝ HOTEL ČARTÁK HORSKÝ HOTEL ČARTÁK HORSKÝ HOTEL ČARTÁK HORSKÝ HOTEL ČARTÁK
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

HORSKÝ HOTEL ČARTÁK - popis:

HORSKÝ HOTEL ČARTÁK Vrchol Soláň je od pradávna považován za jednu z nejkrásnějších částí Valašska. V jeho malebných výhledech se snoubí krása zachovalé přírody s bohatou lidovou a uměleckou tradicí.
Přijďte se pokochat nádhernou přírodou, užít si letních nebo zimních sportů nebo si vychutnat pohostinnost místních lidí, kteří navazují na bohaté tradice tohoto místa.

Hotel se nachází na Soláni, v malebném prostředí Beskyd na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka. Hotel Čarták nenabízí pouze ubytování a vynikající kuchyni, ale díky své poloze i nádhernou okolní krajinu, připomínající zmenšený obraz Valašska. Okolní příroda je vhodná nejen k odpočinku, ale také k nejrůznějším sportovním a volnočasovým aktivitám. O zábavu se postará agentura aktivně a zábavně Valašskem sídlící přímo v hotelu. Soláň proslavila mimo jiné jména známých umělců. V minulosti tady tvořili a byli častými hosty malíři Karel Hofman, Alois Schneiderka nebo Jan Kobzáň. Dnes stojí v těsné blízkosti hotelu Čarták Informační centrum Zvonice sloužící jako výstavní síň a turistické infocentrum.

Vybavení:

Horský hotel Čarták nabízí ubytování ve 2 až 5-ti lůžkových pokojích a apartmá.
Všechny pokoje prošly rozsáhlou rekonstrukcí a byly vybaveny novým, stylovým nábytkem. Ve všech pokojích Horského hotelu Čarták je sociální zařízení,LCD televizory, samozřejmostí je také bezdrátové připojení k internetu. Internet je pomocí technologie wi-fi dostupný také v restauraci Horského hotelu Čarták.

Stravování:

Cena pokoje zahrnuje snídani formou švédského stolu a hotelové parkoviště.
Restaurace a stylový Valašský šenk s menu krajových specialit.

Okolí:

V zimním období je Soláň vyhledávaným střediskem sjezdového lyžování. Přes Soláň vede běžecká hřebenová trasa, která je v zimě pravidelně upravována.
V létě je k dispozici víceúčelové hřiště a hřiště pro beachvolejbal.

Ceník:

www.solansedlo.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro HORSKÝ HOTEL ČARTÁK:

Všechny položky jsou povinné.
HORSKÝ HOTEL ČARTÁK na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má HORSKÝ HOTEL ČARTÁK.

HORSKÝ HOTEL ČARTÁK zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Firemní a skupinové pobyty  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Školní výlety  ,   Turistika  .