Svatý Petr 49/45, 543 51 Špindlerův Mlýn

HotelUbytování pro: 83 osob Restaurace: Ano
Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel Alpský hotel
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Alpský hotel - popis:

Přímo v srdci Krkonoš, v obci Špindlerův Mlýn se nachází nově zrekonstruovaný Alpský hotel. Je umístěn v malebném prostředí údolí Svatý Petr, které je situováno pouze několik minut chůze do centra Špindlerova Mlýna. - více V Alpském hotelu našim hostům můžeme nabídnout ubytování ve dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a apartmánech. Celkem hotel disponuje 27 pokoji (včetně depandance „Domeček“). Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, fénem, TV-sat, minibarem, trezorem a telefonem. V celém hotelu je k dispozici taktéž Wifi připojení zdarma.

Velkou výhodou Alpského hotelu je také snadná dostupnost sportovního areálu Ski Areál Svatý Petr, který je vzdálen pouhých 5 min. pěšky od hotelu. Areál Svatý Petr je nejvýznamnějším centrem sportovního dění ve Špindlerově Mlýně. Ski areál Sv. Petr a Medvědín jsou dostupné skibusem, jehož zastávka je vzdálena cca 200m od hotelu.
V letních měsících je k dispozici terasa, která kromě občerstvení nabízí malebný pohled do nejkrásnějšího údolí Krkonoš, jehož dominantu tvoří srázné svahy Kozích hřbetů.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Alpský hotel:

Všechny položky jsou povinné.
Alpský hotel na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Alpský hotel.

Alpský hotel zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Romantika  ,   Turistika  .