Špindlerův Mlýn 109, 543 51

ApartmánUbytování pro: 84 osob Restaurace: Ano
Hotel Erlebachova bouda Hotel Erlebachova bouda Hotel Erlebachova bouda Hotel Erlebachova bouda Hotel Erlebachova bouda Hotel Erlebachova bouda Hotel Erlebachova bouda Hotel Erlebachova bouda
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Erlebachova bouda - popis:

Hotel Erlebachova bouda prošel důkladnou vnitřní modernizací aby dokázal uspokojit i nejnáročnější zákazníky a nabízel víc, než je běžný standard horského ubytování. Má celkovou kapacitu 84 lůžek a návštěvník si může vybrat ubytování ve 2, 3, 4 nebo 5 lůžkovém moderně zařízeném pokoji.

K vybavení hotelu Erlebachova bouda patří restaurace a bar s celodenním provozem, terasa - nabízející příjemné posezení a opalování, salónek, sauna, půjčovna horských kol, saní a lyží. Celková kapacita horní restaurace je cca 70 osob, salónku cca 35 osob a spodní restaurace s barem cca 50 osob. Hotel má vlastní bezplatné parkoviště. V zimních měsících doporučujeme vzít s sebou sněhové řetězy.

Pokoje svým pohodlným a vkusným vybavením uspokojí i náročného návštěvníka hor. V každém z nich je k dispozici televize včetně satelitního přijímače. Pohodlná křesílka zpříjemní odpočinek. Pokoje jsou vybavené samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a vlastním WC. Na osobní věci mají návštěvníci k dispozici velké úložné prostory.

Ubytování v našem hotelu je ideální pro klienty toužící po romantice a klidu, kteří zároveň nechtějí slevit ze svého pohodlí. Vhodné též pro firemní akce, semináře, soukromé i abiturientské oslavy. Nabízíme možnost rezervace salónku či restaurace.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Erlebachova bouda:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Erlebachova bouda na mapě