Horní 213, 543 51 Špindlerův Mlýn

HotelUbytování pro: 40 osob Restaurace: Ano
Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Pod Jasany - popis:

Hotel Pod Jasany - Romantický hotel rodinného typu „Pod Jasany“ se nachází asi 1 km od centra Špindlerova Mlýna ve svahu naproti lyžařskému areálu Medvědín.

Hotel se skládá ze dvou vzájemně propojených budov kompletně zrekonstruovaných v roce 2002, resp. 2009 a nabízí komfortní ubytování vysokého *** standardu s celkovým počtem 40 lůžek.

Vybavení:

Všechny pokoje jsou vybaveny rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, TV, SAT, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. K dispozici je celkem 15 pokojů – 9 dvoulůžkových, 2 Junior Suite, 1 Suite a 3 rodinné apartmány. Každý z pokojů má svůj osobitý styl a název. Všechny pokoje mají vybavení odpovídající vysokému *** standardu (pokoje 1 – 8 ) nebo ****standardu (pokoje 9 – 15 ). Hotel disponuje vlastním parkovištěm i částečně krytým stáním.

Stravování:

Součástí hotelu je restaurace s barem, která je hostům k dispozici denně cca od 8 do 10 hod. v době podávání snídaní a pak od 15 do 22 hodin. Snídaně jsou podávány bufetovou formou.

Okolí:

Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 20 min. pěšky (popř. je možné využít dopravu skibusem, který je v zimním období zdarma), od sportovního areálu Medvědín cca 300 metrů. Z hotelu je krásný výhled na sjezdovky Medvědín a přilehlé vrcholky hor. Skiareál Špindlerův Mlýn je největším a nejznámějším střediskem zimních sportů v České republice. V areálu Svatý Petr jsou lanovky s celkovou přepravní kapacitou 8.990 osob za hodinu. Horní stanice lanové dráhy Svatý Petr - Pláň se nachází v nadmořské výšce 1185 m. V areálu Medvědín - Horní Mísečky je lanovka a vleky s celkovou kapacitou 8480 osob za hodinu. Lanová dráha Medvědín jezdí do výšky 1235 m n. m. a je i spojením na Horní Mísečky, kde jsou ideální sjezdovky pro rodiny s dětmi. 0,5 km - Ski sjezdová trať.

Ceník:

http:  //www.hotelpodjasany.com/cz/rezervace.php

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Pod Jasany:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Pod Jasany na mapě