Bedřichov 117, 543 51 Špindlerův Mlýn

HotelUbytování pro: 0 osob Restaurace: Ano
Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína Penzion Karolína
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion Karolína - popis:

Stylový  rodinný pension je vhodný jak pro rodinnou tak i sportovní rekreaci. Penzion Karolína je ideálním východiskem pro zimní i letní sportovní aktivity. Včetně vyjížděk na horských kolech  a horských  pěších tůr.

V okolí se do 5 minut pěší chůze od penzionu nachází aquapark, tenisové kurty a tenisové haly. K vybouření Vašich dětí slouží i letní bobová dráha, provazové centrum a dětská hřiště. Půjčovny horských kol Vám nabídnou přiblížit se sportem do větších vzdáleností krajiny Špindlerova Mlýna. Také půjčovny sportovích potřeb pro zimní i letní sportovní aktivity naleznete v blízkosti našeho penzionu Karolína. Všechny sjezdové tratě jsou do 10 minut od penzionu.

V případě příznívých podmínek, je možno sjíždět Labe pod přehradou na kajaku či raftu.
Dále nabízíme svým hostům restauraci  s letní terasou, kde je široká nabídka naší domácí kuchyně.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Penzion Karolína na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Penzion Karolína.

Penzion Karolína zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Romantika  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .