Srní 20, Kašperské Hory 341 92

ChataUbytování pro: 0 osob Restaurace: Ano
Chata Forward Chata Forward Chata Forward Chata Forward
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Chata Forward - popis:

Naše chata stojí v centru šumavského národního parku v nadmořské výšce 851 m na okraji obce Srní, která leží 23 km od Sušice proti proudu horské říčky Vydry. Okolí je vynikající pro turistiku a běžky, běžecká stopa o délce asi 6 km vede přímo kolem chaty, chata má vlastní dětský lyžařský vlek, vlek pro náročnější lyžaře je 1,5 km vzdálený. Prášilské jezero a hora Poledník (1.315 m) jsou vzdáleny asi 6 km.

Ubytování:
Jedno-, dvou, čtyř- a šestilůžkové pokoje s teplou a studenou vodou, WC a sprchy jsou na chodbě. Dvě společenské místnosti s televizory. Jedno apartmá má obývací pokoj s barevným televizorem a radiem, ložnici pro 4 osoby, vlastní kuchyňku s mikrovlnou troubou, chladničkou a vařičem , WC a koupelnu. Ubytovací kapacita je 55 lůžek.

Stravování:
Bar - možnost – snídaně – večeře . Dále možnost ohřevu jídel v mikrovlnných troubách + varná konvici umístěných na chodbách. Dále je k dispozici vařič a lednice.

Sportovní možnosti:
Vlek je vzdálen 1,5 km, upravované běžecké stopy vedou od chaty až po Churáňov, Kvildu, Poledník a Železnou Rudu. V celém okolí je nádherná příroda pro pěší i cyklistické výlety. V chatě je stolní tenis, úschovna kol a lyží.

Příjezd:
Vlakem do Sušice nebo Železné rudy, potom autobusem do Srní a pěšky 1 km. Nebo autem od Sušice případně od Železné Rudy přes Prášily. Od roku 1997 je v provozu zvláštní autobusová linka napříč Šumavou ze Špičáku u Železné Rudy přes Horní Vltavici až do Kaplice pod Boubínem. Parkování je před chatou.

Ubytování bez stravy - 250 Kč
se snídaní - 340 Kč
s polopenzí - 450 Kč

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Chata Forward:

Všechny položky jsou povinné.
Chata Forward na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Chata Forward.

Chata Forward zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Školní výlety  ,   Turistika  .