Stachy 84, 384 73, okres Prachatice

HotelUbytování pro: 42 osob Restaurace: Ano
Hotel Stachov Hotel Stachov Hotel Stachov Hotel Stachov
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Stachov - popis:

Hotel Stachov se nachází ve středu šumavského, horského městečka Stachy. Hotel je třípatrový objekt, v 1. a 2. patře jsou pokoje pro hosty. Ubytování nabízíme ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC. Celková kapacita je 42 lůžek. Parkování na hotelovém parkovišti. Domácím mazlíčkům vstup povolen za poplatek 50,- Kč. Při větším počtu osob sleva 10% na ubytování při pobytu od soboty do soboty. Hotel umožňuje celoroční provoz.


Vybavení pokojů  • Koupelna se sprchovým koutem


  • WC


  • 


Stravování


Nabídka snídaní, obědů, večeří, hotových jídel, minutek. Zajišťujeme svatební hostiny, oslavy, rauty, školení, cvičební pobyty. K dispozici salonek s kapacitou 50 osob a velký sál.


Sportovní možnosti


Ze Stach doporučujeme výlety na nedaleká známá místa Šumavy, jakými jsou např. Javorník, Zadov, Churáňov, Kvilda, Bučina, pramen Vltavy, Poledník, Kašperk, Sušice, Boubín, Lenora, atd. ... V zimě tuto oblast milují příznivci zimních sportů. V blízkém lyžařském centru Zadov-Churáňov se nacházejí sjezdovky pro zkušené lyžaře, ale i začátečníky. Oblast Kvildy se zalíbí běžkařům, neboť nabízí desítky kilometrů upravovaných běžeckých tratí v Chráněné krajinné oblasti Šumava.


Ceník


http://www.hotelstachov.cz/

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Stachov:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Stachov na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Hotel Stachov.

Hotel Stachov zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .