Strachotín, Pouzdřanská 340

PenzionUbytování pro: 38 osob Restaurace: Ne
VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN - popis:

Malé rodinné vinařství a penzion KNÁPEK ve Strachotíně na Jižní Moravě se nachází ve svahu mezi vinicemi nad Strachotínem a svou vyvýšenou polohou tak nabízí jedinečný pohled na Pálavu a Novomlýnské nádrže.
Budova vinařství a penzionu byla vystavěna v moderním stylu, ale k vinařství patří i klasický moravský sklípek, kam se můžete podívat a okoštovat naše vína (degustace po dohodě). Penzion stojí samostatně, takže nikoho nerušíte a nejste nikým rušeni.
VHODNÉ MÍSTO ZEJMÉNA PRO PARTU ZNÁMÝCH A PŘÁTEL, KTEŘÍ MILUJÍ CYKLOTURISTIKU A DOBRÉ MORAVSKÉ VÍNO!
Kapacita penzionu je 10 pokojů, 38 lůžek (20 pevných + 18 přistýlek).

Vybavení:

Nabízíme:
• Ubytování ve 2 lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky (jsou možné i 2 přistýlky, ale v tomto případě jsou prostory pokoje značně omezené). Součástí každého pokoje je sociální zařízení (WC, sprchový kout), stolek + 2 židle, šatní skříň s malým botníkem a lednice. Povlečení a ručník včetně.
• Prostorná společenská místnost s TV.
• Plně vybavená společná kuchyně (lednice, varný panel, mikrovlnná a elektrická trouba, myčka). Stravování vlastní.
• Úschova kol a parkování u penzionu (bez poplatku).
• Wi-Fi (bez poplatku)
• Posezení na terase/balkóně.
• Posezení pod pergolou s možností grilování (venkovní krb, velký plynový gril, ohniště). U pergoly (vně penzionu) je k dispozici menší kuchyňka i s posezením.
• Degustace ve sklípku (po dohodě, dle počtu osob 200 – 250 Kč, cca 2 hodiny u „beček“, bez občerstvení, sklípek není přizpůsoben na posezení).
• Bez zvířecích mazlíčků.
• PRODEJ VÍN NAŠÍ VÝROBY.

Stravování:

Vlastní stravování.

Okolí:

Strachotín - ulice Sklepní s nádhernými panoramaty Pálavy.

Pálava, Novomlýnské nádrže, Mušov (kemp Merkur) + Pasohlávky (Aqualand Moravia), Mikulov, Lednicko-Valtický areál ... a mnoho dalších zajímavostí. Výborné zejména pro cykloturistiku.

Ceník:

Ceník ubytování (bez rozdílu dítě/dospělý):   

od 390,- Kč pevné lůžko

od 290,- Kč přistýlka 

10,- Kč za osobu a den poplatek obci

Přesnou cenovou kalkulaci stanovíme na základě konkrétní poptávky.

Záloha po dohodě.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN:

Všechny položky jsou povinné.
VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN.

VINAŘSTVÍ A PENZION KNÁPEK STRACHOTÍN zařazen v kategoriích:

Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Firemní a skupinové pobyty  ,   Hrady-Zámky  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Rybolov  ,   Turistika  ,   Vinný sklep  ,   Vodní sporty  .