Nám. Zachariáše z Hradce č. 20, Telč 1 558 56

PenzionUbytování pro: 0 osob Restaurace: Ano
Penzion Telč č.20 Penzion Telč č.20 Penzion Telč č.20 Penzion Telč č.20 Penzion Telč č.20 Penzion Telč č.20
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion Telč č.20 - popis:

Penzion č.p. 20 najdete v Telči, na náměstí Zachariáše z Hradce, považované za jedno z nejkrásnějších na světě. V centru nejcenější české městské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO. Z našich pokojů máte přímý výhled na renesanční štíty domů, na náměstí, na historické střechy a do malebného vnitřního atria.
V našem Penzionu Telč No. 20 můžete vybírat z pěti dvoulůžkových pokojů, studia-appartementu a zahradního domku-ateliéru. Každý pokoj, studio i zahradní domek má vlastní samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Všechny koupelny jsou pro Vaše pohodlí vybaveny elektrickým vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou Vittore de Conti, froté ručníky a osuškami.

Všechny pokoje našeho penzionu máme nově komfortně a vkusně zařízené. Každý pokoj je laděn do jiného teplého barevného odstínu. Pokoje jsou vybaveny velkým manželským dvojlůžkem. V pokojích v prvním patře lze splnit přání rozdělit dvojlůžko na dvě samostatné postele. Ve všech pokojích se můžete připojit k internetu pomocí naší sítě Wi-Fi. Pokoje jsou vybaveny TV.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion Telč č.20:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion Telč č.20 na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Penzion Telč č.20.

Penzion Telč č.20 zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Golf  ,   Hrady-Zámky  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Luxusní ubytování  ,   Lyžování  ,   Romantika  ,   Rybolov  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .