Na Výsluní 275, Teplice nad Metují, 549 57

ChataUbytování pro: 9 osob Restaurace: Ne
Ubytování Janeček Ubytování Janeček Ubytování Janeček Ubytování Janeček Ubytování Janeček Ubytování Janeček Ubytování Janeček Ubytování Janeček
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Ubytování Janeček - popis:

Ubytování v městečku, které našlo místo pro svůj základní kámen na severovýchodu Čech, v Teplicích nad Metují, které jsou obklopeny národní přírodní rezervací, jež tu lidem nedovolila ublížit nádherné přírodě.

V prostorách ubytování je vlastní kuchyně vybavená digestoří, elekrtickým sporákem s troubou, kuchyňskou linkou a nádobím. Kuchyň je součástí jídelních prostor.
V podkrovním apartmánu je jeden 4lůžkový a jeden 2lůžkový pokoj.Kuchyňka s jídelním koutem,lednicí,el.sporákem,sat.televize,wifi.

Prostory ubytování disponují také vlastní koupelnou, která je vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem a kvalitní zástěnou je oddělena od společných prostor kuchyně, jídelního koutu a vstupní místnosti.

Za domkem, který leží na kopci, ve kterém se ubytování nachází je také rovná plocha vhodná k zaparkování Vašeho vlastního vozu. Domek sice leží na okraji města, ale od míst, kde je možno se dobře najíst, napít či vycestovat za hranice města, jej dělí pouhých minut klidné chůze.

Většina zmíněných zařízení (obchody, restaurace, autobusové a vlakové nádraží, ...) se nacházejí přímo na nebo poblíž náměstí, ke kterému se lze dostat právě za zmíněných minut.

Vybavení:

Vybavená kuchyň
Sprchový kout
WC
Televizor
Rádio
Internet

Stravování:

Stravování vlastní ve vybavené kuchyni, restaurace i obchod se nachází v blízkosti ubytování.

Okolí:

Teplice nad Metují jsou malým (1500 obyvatel) městečkem, které leží v chráněném údolí a jelikož jsou vesničkou "německého typu" (všechny budovy jsou situovány kolem jedné hlavní cesty, nikoli centralizované, jak tomu je u jiných měst), je možno si prakticky odkudkoli během zanedbatelné chvilky vyrazit oddychnout do přírody, která tu je opravdu krásná a díky zdejším pískovcovým skalám má svůj svérázný charakter.

Ceník:

Cena:    250,- Kč

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Ubytování Janeček:

Všechny položky jsou povinné.
Ubytování Janeček na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Ubytování Janeček.

Ubytování Janeček zařazen v kategoriích:

Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Kultura a památky  ,   Relaxační pobyty  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .