Pec pod Sněžkou - Velká Úpa 313, okres Trutnov 542 21

HotelUbytování pro: 0 osob Restaurace: Ano
Hotýlek Kladénka Hotýlek Kladénka Hotýlek Kladénka Hotýlek Kladénka
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotýlek Kladénka - popis:

Hotýlek, obklopený horskými loukami, leží na kraji lesa v horní části Javořího dolu v Peci pod Sněžkou ve výšce 1005 metrů nad mořem. Dolní část Javořího dolu zdobí horská říčka Úpa. Z terasy hotýlku se otevírá panoramatický pohled na horský masív, jemuž vévodí nejvyšší hora Krkonoš - Sněžka (1602 m). Kladenka je vzdálena dva kilometry z centra Pece pod Sněžkou směrem na Černou horu.

Služby a ubytování:


Celoročně je k dispozici 50 lůžek v osmnácti 2 – 5 lůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí s digitálním příjmem a většina z nich nabízí romantický, slunný výhled na panorama Krkonoš. V roce 2007 byly pokoje rekonstruovány, nově vymalovány a kompletně vybaveny novým ložním prádlem, včetně přikrývek a polštářů. Pokoje neustále zdokonalujeme, takže naše návštěvníky stále překvapujeme stoupající kvalitou ubytování. Veškeré prostory hotýlku jsou pokryty wifi sítí pro připojení k internetu. Kuřáci to u nás mají těžké, jelikož se v prostorách hotýlku nekouří cigarety a doutníky. Jako kuřárna poslouží terasa nebo kryté zádveří.

Pro majitele domácích mazlíčků máme dobrou zprávu – pejsci, kočičky, chameleóni a rybičky u nás bydlet mohou. Poplatek za psa 50,- Kč/den. V letních měsících lze využít vlastní hotelové parkoviště, v zimě Vás přivezeme z centrálního parkoviště naší novou rolbou, konstruovanou k přepravě osob nebo sněžným skůtrem. K dopravě na Kladenku lze též využít místní taxi skůtr. Na centrálním parkovišti (směr Sněžka) lze za poplatek cca 800,- Kč ponechat vůz po celou dobu pobytu.

Vybavení pokojů
  • Dětská postýlka k dispozici

  • Internet

  • Kabelová televize

  • Koupelna se sprchou

  • Televizor

  • WC na pokoji


Stravovací služby:


Stravování s možností polopenze nebo all inclusive.

Popis okolí:


Hotýlek, obklopený horskými loukami, leží na kraji lesa v horní části Javořího dolu v Peci pod Sněžkou ve výšce 1005 metrů nad mořem. Dolní část Javořího dolu zdobí horská říčka Úpa. Z terasy hotýlku se otevírá panoramatický pohled na horský masív, jemuž vévodí nejvyšší hora Krkonoš - Sněžka (1602 m). Kladenka je vzdálena dva kilometry z centra Pece pod Sněžkou směrem na Černou horu.

Ceník ubytování:


http://www.kladenka.cz/cz/cenik

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotýlek Kladénka:

Všechny položky jsou povinné.
Hotýlek Kladénka na mapě